Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehet annak erdekeben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet annak erdekeben egy 24 eves no, hogy komoly parkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés
A lany szep arcban, bar kisse alacsony, 158 cm, 49 kilo, okos, jogi egyetemet vegzett, van munkahelye, vannak celjai, van humorerzeke, es megis csak olyan ferfiakba szalad bele, akik nem akarnak kapcsolatot.
2016. nov. 10. 18:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Járjon bulizni, iszogatni, regisztráljon társkeresőre stb. Ne csak a karrierjének éljen (és küldjön egy képet :D- csak hülyülök). Éd legyen laza
2016. nov. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De a buli/iszogatas nem az o vilaga. Ehhez kisse zarkozott. A munkaban szeret ismerkedni, mert ott otthonosan mozog.
2016. nov. 10. 18:18
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Írjon nekem!
2016. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Akkor online társkeresés, mert jó eséllyel a nő normális kollegáinak többsége elkelt. Vagy akár merjen kezdeményezni a kiszemeltnél. Vagy küldjön képet! :D (újra az egyes)
2016. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
10%

Én 27 éves orvos vagyok, jó lenne valami recept nekem is.

Netes társkeresőn próbálkoztam én is, párral találkoztam is, volt akivel pár hétig próbálkoztam is, de nem voltak jó tapasztalataim. A való világban meg valahogy nem találnak meg, nyilván mert nincs is sok szabadidőm, akik meg mégis, azokkal eddig rövid időn belül vége volt (visszament az exéhez, vagy kihátrált, mert mégsem akar komoly kapcsolatot, vagy én szakítottam, mert kétségbeesésemben beleugrottam valami olyanba, amibe nem kellett volna). Komolyan gondolkodom rajta, hogy velem van a baj, de közben meg látom, hogy még a bolondok is megtalálják a párjukat...

2016. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Ne legyen kattant.

Egy ilyen kategóriájú lány csak akkor nem talál normális kapcsolatra pasit, ha nem akar. Vagy ha kattant. Pl. nála sokkal jobb, fiatal srácoktól várja el, hogy a 2 szép szeméért hagyjon minden csajt.

2016. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
62%
gondolom diploma alatti végzettségűekre rá se nézel...
2016. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

7-es

Nekem 2 egyetemi diplomám van, de egyikhez sem járt Dr.

Ezek jogász, gyógyszerész, orvos Dr-esek úgy átnéznek rajtam mint egy kirakatüvegen.

Szóval nem kell ahhoz diploma alattinak lenned hogy lenézzenek.

2016. nov. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Volt egy baratom, akinek 8 osztalya volt, meg egyetemista koromban. Kiprobaltam. Nem mukodott. Nem ertette meg, hogy nekem miert kell ejjel-nappal tanulnom. Szoval, tenyleg nem nagyon kozelitek ilyenekhez, de nem azert, mert a diploma valamilyen szuper emberfolotti tehetseget adott volna nekem, hanem mert masok a prioritasok. Az egyiksem jo vagy rossz, csak mas.
2016. nov. 10. 19:30
 10/26 A kérdező kommentje:
Amugy van az az embertipus, aki mar akkor is lenez, ha o boltiarus. Embertol fugg, nem diplomatol. Ha valakinek nagykepu a termeszete, okot fog talalni, hogy lenezzen masokat. En sok diplomast ismerek, aki nagykepu, de diploma elott is az volt. Meg sok diplomast, aki nem nagykepu. Nem ezen mulik.
2016. nov. 10. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!