Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak iránt elvárt tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak iránt elvárt tulajdonságoknak nehezebb megfelelni mint amit a nőktől várunk el?

Figyelt kérdés

Egy férfi legyen határozott magabiztos sportos humoros anyagi biztonságot teremtse meg talpraesett legyen és tudjon dönteni ha baj van


Egy nő legyen csinos sportos kedves empatikus aranyos és házimunkát csináljon (ez már egyre kevésbé elvárás mert a férfinak is részt kell ebben venni különben önállótlan anyuka pici fia lesz)


2016. nov. 19. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Sportos nőnek kellene lennem? :o Ahh szörnyű! Nem vagyok az! Azt hiszem egyedül maradok. Brühühübrühühü
2016. nov. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 ha sok levelet fogsz kapni férfiaktól akkor valószínűleg a sportost is kivehetjük
2016. nov. 19. 07:59
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

A szokásos napi kálvária.

Nem unalmas még?

2016. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan ahogy írod. Mit is akartál ezzel írni?
2016. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
2# Kaptam egy párat de abban csak ledagadtoztak. :D Pedig normál testalkatom van, könyörgöm. Az emberi hülyeség határtalan. :D
2016. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Azt kihagytad, hogy tudja használni a vesszőt. :P
2016. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Én határozott vagyok, magabiztos, sportos, humoros, anyagi biztonságot megteremtettem, talpraesett vagyok, és tudok dönteni, ha baj van.

Nő létemre.

Nem értem a kérdést, hogy ezeknek miért nehéz megfelelni?

Ja, empatikus vagyok, aranyos, és házimunkát is csinálok.

Akkor most mi van?

Sürgősen el kell rohannom a mosdóba, hogy megnézzem, akkor én most férfi vagyok-e vagy nő!

2016. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

ÚÚÚristen, milyen szemét, mocsok nők vannak, hogy a férfiaktól elvárják a férfias tulajdonságokat! Ilyen még a történelem során soha nem volt, csak most jött ez divatba, hogy a nőknek ilyen extra elvárásaik vannak.


Régen sokkal könnyebb volt, mikor 14 évesen már a határokat védték a török ellen, és a várfalon kellett harcolni napi 8-10 órán keresztül, vagy mikor 16 évesen nősültek, és 22 évesen már 3 gyerekről és a feleségükről, plusz szegény, öreg, 40 éves szüleikről kellett gondoskodniuk egyedül!

Bezzeg a nőknek akkor se volt más dolguk, mint szépnek lenni, főzni, és túlélni a gyerekszülést, miután szétették a lábukat!



Azt kifelejtetted, hogy 2016-ban nem fogja minden nő elvárni, hogy letartsd, és ő is aktívan megteremi az anyagi biztonságot, veled együtt. Tudod, a nők is legalább annyit dolgoznak, mint a férfiak, és aszondják, hogy ugyanannyiért. Utóbbiról pl. lehet vitatkozni.


Másrészt: én a nőktől is elvárom, hogy határozottak legyenek, és tudjanak dönteni. Ma nem szorul rá senki azért egy pasira, hogy megmondja, mit csináljon. Sőt, próbáld csak meg egyszer te megmondani a nőnek, hogy mit tehet, majd rájössz...

Másrészt lehet, hogy van bennem némi leszbikus hajlam, de én a férfitól is elvárom, hogy empatikus és aranyos legyen, legalább is velem mindenképp. Na, akkor most mi van?!


Persze, sokkal egyszerűbb naponta ötször kiírni egy pityergős kérdést arról, hogy milyen borzalmasan irreális a nők elvárása (hahaha), mint felállni a gép elől, és ebben a szép, napsütéses időben elmenni olyan helyre, ahol vannak nők, és lehet ismerkedni!

2016. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
A te bajod, ha bárki elvárásinak megakarsz felelni.
2016. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!