Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mely tulajdonságoknak nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely tulajdonságoknak nehezebb megfelelni? Melyik nemnek nehezebb ezáltal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Férfi elvárt tulajdonságok: határozottság magabiztosság rátermettség határozott fellépés

Női elvárt tulajdonságok

Aranyosság kedvesség együttérzés

Aranyosság kedvesség


2016. máj. 26. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erősnek, magabiztosnak és lelkileg stabilnak a legnehezebb lenni, és ez meg sajnos elvárt.
2016. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Akkor nem tapasztaltad még milyen rohadt fárasztó állandóan vigyorogni minden idiótának akit bemutatnak, milyen végig takarítani a házat ha megy valaki, lesni mit akar az uraság és még akkor is cukikának lenni mikor rossz napod van De a másiknak is,Plusz nem nyavajogni mikor épp a havi kínoz.
2016. máj. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyiknek sem, és mindkettőnek. Kifejtem. Attól függ, milyen személyiség vagy. Ha nőként karakán, akkor pokol cukimukinak, überkedvesnek lenni. Ha férfiként félszegebb, akkor rátermettnek baromi nehéz lenni.
2016. máj. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nők esendőnek a férfiak erősnek akarják érezni magukat.

A nők akkor tudják a legkönnyebben ezt megvalósítani, ha van mellettük egy erős, határozott férfi, a férfiak ha van mellettük egy nő, akit valamilyen szinten le tudnak körözni.

Na én pont az a karakán nő vagyok, aki rendszeresen elijeszti a férfiakat :/

Az én környezetemben csak az "anyás" férfiak érzik magukat komfortosan, mert határozott vagyok, mellette meg gondoskodó. Én is szeretném néha kiadni a kezemből a gyeplőt, de nem találkoztam még olyan férfival, aki a higgadt határozottságával (és nem valami kompenzáló törekvéssel) levett volna a lábamról.

2016. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
A férfiaktól nem ezeket várják el, hanem: jóképűség, magasság, kigyúrt test, lóvé.
2016. máj. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!