Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a nőknek vetik a szemére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nőknek vetik a szemére hogy magasak az elvárásaik amikor a legtöbb férfinek szintén magasak?

Figyelt kérdés

Nézegettem a társkeresőt és azt láttam hogy sok férfi elég spéci elvárásokat ad meg. Hosszú litániát írnak pl. az ideális jelöltről, vagy a magasságot centire pontosan leírják, vagy kikötik,hogy milyen csillagjegyű ne legyen a jelölt. Olyan is volt, hogy középkorú férfiak csak 30 alatti nővel akarnak találkozni, a súlynál pedig van aki kiírja hogy pontosan hány kg alatt legyen a nő vagy csak hogy ne legyen rajta felesleg stb. Ezekből azért némelyik elég irreális, (pl. kizárni valakit, mert mondjuk két centivel eltér a megadott testmagasságtól vagy a csillagjegye nem megfelelő...)

Persze nem minden profil ilyen és joga is van mindenkinek ahhoz, hogy preferenciái legyenek, de akkor nem csak a nőknek kell felhánytorgatni hogy magasak az igényeik, nem?



2016. nov. 19. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

A társkeresőkben konkrét, egzakt számokkal lehet megadni, milyen paraméterek közötti társat keres az ember. Ez érthető. Valahol meg kell húzni a határt. Evvel nem azt mondja a regisztrált személy, hogy egy centivel odább, és máris megy a levesbe... Nézz meg női profilokat, ugyanez - technikai okokból. A csillagjegy és a többi: ott is választásra bírja a rendszer a regisztráltakat: jelöld be, mi oké, mi nem; bár a legtöbb társkeresőben egyes témákat (pl csillagjegy) lehet ignorálni amúgy.


Én azt vettem észre, hogy a mai világban olyan tényezők sora jelent meg, melyek felborították a természetes szociális értékeket, harmóniát, a nő így előnybe kerültek, és válogatnak a pasik között, ennél fogva magas a legtöbb nő elvárása, még sokszor a ronda, és/vagy nagyon kövér nőké is. A férfiak igényszintje emiatt értelemszerűen nagyon alacsony lett...

2016. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy kinek milyenek az elvárásai az egyrészt az ő dolga, semmi közöd hozzá. Másrészt csak egy dolog, vagy talál igényeinek megfelelő társat, vagy lejjebb kell adnia. Ami szintén az ő dolga, hogy mennyi időt vár a szintleadásig.
2016. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a csillagjegy épp hogy a csajoknak fontos, kétlem hogy férfit ilyesmi igazán érdekelne, hacsak nem ezo-boozi. AMúgy a nők is nagyon konkrétan adják meg elvárásaikat...
2016. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ébresztő! A való élet és a társkereső oldal egy két külön dimenzió. Utóbbinál, ha konkrét értékek alapján lehet szűrni, akkor a hülye parasztja mégis miért ne használná. Ha nem tűnt volna fel, a társkereső oldalak garmadája mindig is egy nevetséges húspiac volt és az is lesz mindig. Ebből kiindulni teljesen ostobaság. Inkább azt válaszold meg nekem, miért van az, hogy töpszli/molett kiscsajokat is qrva gyakran látok magas, sportos pasival sétálni és majdnemhogy a nyaka nem törik ki? Ráadásul ha 10-ből 2 csaj nem mondja nyíltan a szememben, hogy a 170 centim miatt ne is próbálkozzak nála, akkor azt már kimondottan jó aránynak könyvelem el. Mindeközben iszonyat sok alacsony, de jóképű férfi ismerősöm van, aki nagyon régóta szingli, mert a nők (még a <160-osok is) csak azt látják meg bennük, hogy az átlagtól alacsonyabbak, nem pedig azt, hogy milyen helyesek és jóképűek? Miért van az, hogy egy haveromnak sem prioritás a mellméret/testsúly (nem viccelek), csak az, hogy legyen kedves/toleráns az illető lány, ezzel szemben volt már szerencsém hallani a háttérből egy-két női diskurzust, amint a pasikat bicskanyitogató módon kasztosítják. Hát jobb ha nem mondok semmit. Szóval nyugodj meg, benneteket sem kell félteni.
2016. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyik oldal: a társkeresőn (meg úgy egyáltalán) valahogy el kell kezdeni kitalálni, mit is keresünk, valamilyen korlátok közé kell szorítani a keresett személy tulajdonságait, hogy kezelhető legyen a találati mennyiség.


Másik oldal: a túl konkrét meghatározás átesés a ló másik oldalára, és pont azt lehetetleníti el, amire amúgy működnie kéne. Olyan ez, mint a legtöbb dolog a világon: tudni kell használni, és a segítségedre lesz. Ha rosszul használod, akkor meg nem.



Amúgy: bevallom, nekem is magasak az elvárásaim a vágyott nő felé, viszont nem külsőleg, hanem szellemi szinten, és ez aztán tényleg olyan pusztítást tud végezni a delikvensek közt, hogy csak na. Külsőleg is ugyan vannak erős preferenciáim, de azok az én egyéni személyes dolgaim, viszont a szellemi képességek hiába várását lehet egy általános megállapításnak venni.

2016. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a társkeresőoldalakban te azt írhatsz magadról, amit akarsz. Az másodlagos, hogy élőben döl el, hogy lessz-e valami a két személy között. Senki se fog mérleget tenni alád, hogy megnézze hány kilós vagy. Lehetsz kevés kilós, de ha nem mozogsz és egészségtelenül élsz nem biztos, hogy csinos a tested főleg egy kor után. A kérdésedre válaszolva szerintem azért vetik a nők szemére, mert általában a nő kell beleegyezzen és eldöntse, hogy akar-e valami komolyan. Főleg ha megkérdezik, ám tökéletes párt sose találsz, mert mindenkinek vannak negativ tulajdonságai.
2016. nov. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mikeXxX ***** válasza:
0%
Na és akkor mi van gondolod női oldalról ez máshogy van ? Törlöm és továbblépek ennyire egyszerű !
2016. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ki mit ír magáról és az elvárásairól. Az meg egy másik, hogy ha olyasvalaki ír, aki nem felel meg az "elvárásaidnak", annak adsz-e egy esélyt és egyáltalán válaszolsz-e neki. Én mondjuk biztos válaszolok, de a másik oldallal nem ez a tapasztalatom.
2016. nov. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!