Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok többségében nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok többségében nem akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sok lányt megkérdeznénk mindegyiknek az lenne a válasza hogy háát elvan, élvezi az életet, vegetál.

Ezeknek a lányoknak nincs kialakulva az értékrendjük, vagy ilyen torz személyiséggel rendelkeznek? Nem érdekük hogy fejlődjenek, kijöjjenek a másik nemmel? Ahhoz képest sokuknak van egy álom képük egy álom férfiről meg mennyire tudnak beszélni az érzelmekről.. ahhozképest teljesen az ellenkezőjét tanusitják. Én sokszor tapasztaltam, nincs rossz külsőm, de sokszor tapasztaltam egyedülálló nőkről, mintha lebeszélnék magukat a komoly dolgokról, komoly kapcsolatról, menekülnek, kivágják magukat. Meg nem értem.. mintha várnának valamire, valami olyanra ami nem is létezik. Illúziót kergetnek. Mind emellett hibáztatják a másik nemet, mindig másban keresik a hibát, kivetitve saját sikertelenségüket. Mind emellett, orruk előtt megy el lehetőségek sorozata, lerázva, várva egy jobbra. Pedig ott lenne a lehetőség, hogy megpróbáljanak jól kijönni, de nem. inkább hagyják, nem élnek vele. Pedig valójában ha belemennének, lehet hogy teljes mértékig átalakulna az életük, és boldogan élhetnének "holnap".

Ezek a lányok felfogják azt, hogy minden ilyen lehetőség lerázással azt érik el, hogy ez valahol gyülik, és konkrétan maguk alatt vágják a fát ezzel? Minden egyes lerázással, saját esélyeiket rontják. Ami 30 évesen fog elő jönni. Nem érdekli őket ez a dolog? nincs semmi elképzelésük, csak éljünk a mának piáljunk dgjunk? Persze lehet azt mondani h egyéjszakás dgásból is kialakulhat valami. Na de az soha nem lesz olyan stabil. mert nincsenek az alapok lefektetve. Mi is kell egy hosszútávú párkapcsolathoz. -Ezt viszont csak úgy tanulja meg az ember ha bele megy párkapcsolatba, és tapasztalatokkal gyarapodik. De ahogy elnézem, nincs igény erre, teljesen árral szembe sodródnak, egyre inkább csak távolodnak egy boldog kiegyensúlyozott családiállapot élettől.


2016. nov. 20. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok lányban kialakult az a védekező mechanizmus, hogy akkor is ezt mondja, ha egyébként ő is komoly kapcsolatot akar. Egyszerűen azért, mert nem ismeri a te álláspontodat, és attól tart, hogy pont TE nem akarsz semmi komolyat. Ha kimondja, mit szeretne, akkor elfutsz te is (mint olyan sokan a mai fiatal srácok közül), ő meg reménykedik, hogy ha kap egy esélyt, hogy valami kialakuljon, akkor "meg tud fogni" valamivel.


Az a gyakoribb, hogy pont a srácok nem akarnak se komoly kapcsolatot, se kötöttséget, csak úgy elvannak, szórakoznak, összejárnak valakivel du.gni, és ha egy lány azzal nyit, hogy "figyelj, felnőttek vagyunk, terveim vannak az életben, olyat keresek, akivel pár hónapon belül összeköltözünk, két éven belül összeházasodunk, és 28 éves korom előtt szülök egy gyereket", akkor 100 pasiból 98-nak egyből eszébe jut, hogy a gázon felejtette a tejet, és haza kell rohannia.

2016. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál az szóról szóra tökéletesen igaz a férfiakra is. Sőt.. Maradjunk annyiban, hogy itt kb naponta minimum 5 kérdés szól a sikertelen pasik önsajnáltató picsogásáról, ahol kivétel nélkül mindegyik a nőket okolja mindenért, a világ összes bűne a nőknek van tulajdonítva, ujjal mutogatnak a másikra. Tehát ha itt szétnézünk, akkor pont hogy a pasik azok, akik mindig a másik nemet hibáztatják mindenért és nem a nők..!
2016. nov. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Férfinél 30kor felett kezd el élni. Nőnél 30 kortól a biológiai idő ketyeg. De valószinü nincsennek akkor ezzel tisztában, nem olyan sietős nekik..
2016. nov. 20. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, lehet, hogy más lányokkal kellene ismerkedni... Szerinted ez a lányok többsége, szerintem meg csak egy fajtából válogatsz (mának él, piál, dug - te írtad, nem én fogom rájuk). Engem pl. soha egy srác se talált meg azzal, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne, nem csak "mást".

Másrészt, ha én azt mondom egy férfinak, hogy többet szeretnék, mint a "laza kapcsi", akkor nézhetek utána, ahogy szalad el tőlem, meg várhatom, hogy valaha visszaírjon. A lányok manapság ezért inkább le is tagadják, hogy szeretnének mások lenni, mint függetlenek.

Meg persze az is benne van a pakliban, hogy a nem rossz külsőd nem elég, és valamit fel kéne mellé mutatni személyiségben, amitől vonzó leszel egy kapcsolatra.

2016. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt igaza van az elsőnek másrészt honnan veszed hogy ezek a csajok nem boldogok szingliként nem csak családot alapítva lehet valaki boldog főleg 20-on évesen? Én soha nem voltam olyan feltűnően felkapott csaj ami a pasikat illeti de akik próbálkoztak mindet elhajtottam mert nem volt meg bennük az a valami ami felkeltette volna az érdeklődésemet. Aztán jött a "nagy ő" 18 éves koromban majdnem 19 évesen. A többiekhez képest eléggé megkésve alakítottam ki az első komoly kapcsolatomat (korábban szintén abban az évben belementem egy kapcsolatba amiben már az elején éreztem hogy nem mozgat meg a srác. Végül szakítottam fél év után és egy utolsó szemétnek éreztem magam hogy elpazaroltam a srácnak fél évet és még belém is szeretett holott már az elején tudtam hogy kár belemenni) Tehát ha most szétmennénk a párommal és nem találnék olyat aki megmozgat érdekel akkor ismét elhajtanék 8-10 akár 100 pasit is akár vágom magam alatt a fát akár nem mert ha az elején nincs érdeklődés akkor veszett fejsze nyele.

Mondjuk ami engem illet a laza kapcsolatok meg egyéjszakás stb sose volt a zsánerem de ismerek olyat aki nagyon élvezi hogy azt tehet amit akar nem hiányzik neki a párkapcsolat. Ettől nem úszik az árral szemben csupán más valamiben lelte meg a boldogságát.

2016. nov. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Nem mondod :D ***** válasza:
Ezt ugyanígy a pasikról is el lehetne mondani...nem mindenki mondja ki konkrétan, hogy mit akar...
2016. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert a döntés a nő kezében van, ráerőltetni meg nem lehet
2016. nov. 20. 20:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nő kezében van a döntés. Ha most küldök képet egy 110 kilós hölgyeményről, hogy járnál-e vele, te döntenél, hogy nem.
2016. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egy 110 kilós hölgyemény nem jut el odáig, hogy magáról küldözgessen képeket.
2016. nov. 20. 21:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Tehát sem kezdeményezni nem tud, sem pedig válogatni. Akkor kinek jobb?
2016. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!