Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a szerelmemet? Összekaptunk azon, h féltékeny vagyok! Egy dühös pillanatomban irtam, neki h részemről vége! De iszonyatosan szeretem és nem akarom elveszíteni! Mikor beszéltem vele nagyon közömbös volt velem!

Figyelt kérdés
Mit csináljak,hogy újra olyan legyen a kapcsolatunk mint régen?!Lécci segítsetek!
2009. okt. 25. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Keress egy másik pasit! Ennek valszeg vége. Tudod, nem ugrálunk, nem fenyegetünk olyan dolgokkal, amit nem akarunk megtenni. Utána visszacsinálni... Nos, ezek után nem marad arcod a kapcsolatban, szal valszeg nem jó 5let visszaszerezni.


Ja és hogy honnan tudtam, hogy lány vagy? Ekkora hülye csak egy lány lehet. :) A féltékenységről meg szokj le, mert egyedül halsz meg.

2009. okt. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár tetszik, akár nem, a nők már csak ilyen "hülyék", ezt minden nő eljátssza életében minimum egyszer, bár ha belegondolsz, tényleg semmi értelme a féltékenykedésnek. Mondd el neki, hogy nagyon megbántad, valójában nagyon szereted, és nem kellett volna ekkora hűhót csapni ekörül. Viszont meg kell értenie, hogy volt okod a féltékenységre, máskülönben nincs ez a mizéria. Kérd meg, hogy ő is gondolkodjon el egy kicsit ezen az egészen. Egyezzetek meg, hogy ha valakinek új személy tűnik fel a láthatárán, azon nyomban közli az érintettel, mert ez így korrekt, és már ki is lesz küszöbölve a féltékenység forrása. Ami viszont a beszélgetésnél is fontosabb: BÍZZ MEG BENNE! Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?
2009. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!