Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tolerálható, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálható, ha egy pasi tapasztalatlan/ügyetlen az ágyban?

Figyelt kérdés
Eddigi élete során kevésszer szexelt és már 25 éves. Azt mondta azok se voltak igaziak, egyik exére például fel sem állt neki igazán, de azt azzal magyarázta, hogy nem volt igazán az esete. Szerintetek?

2016. nov. 21. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%

Persze, hogy tolerálható, igaz, van akinél nem, de azzal ne is alakíts párkapcsolatot! Senki se születik szexakrobatának, ez csak sok gyakorlás árán lehetséges.


Aki tényleg komolyan gondolja veled, annak lesz türelme hozzád! :)

2016. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tanithato dolog, nyilvan nincs eleg onbizalma, frusztralt, nem felszabadult, ragorcsol a dologra....ez egy jo partnerrel megszuntetheto:-))
2016. nov. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bocsi, én a lány vagyok
2016. nov. 21. 20:19
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Belejön nyugi. Nekem fel se állt az elsőnél, annyira izgultam. Segített szájjal. Aztán ügyesedtem. Ha nem lehetne tolerálni, senkinek ne lenne nemi élete.

30/f

2016. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Nem mondod :D ***** válasza:
92%
Nekem a második barátom szűz volt...22 évesen. Na és? Mégis vele volt a legjobb a szex... Hogy miért? Mert olyan volt, mint egy fehér lap, amire azt írsz, ami tetszik...mármint hagyta, hogy megtanítsam, mit hogyan szeretek és nem volt olyan probléma, ami sok pasinál előjön, hogy amit az addigi barátnőin tapasztalt, azt próbálja ráerőszakolni az épp alatta levő nőbe...Pl van, akit az izgat fel, ha csókolgatják a melleit..na én azt pl meg se lövöm, mert nekem a nyakam az, ahol ha hozzámérnek, veszítem el a fejem... :D
2016. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mind levágtuk, hogy te vagy a lány. Mi is szoktunk ám rágörcsölni dolgokra.
2016. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 nekem azért furcsa, mert ő az első aki pasijelöltem, aki bevallottan tapasztalatlan, exeim mind sok tapasztalattal rendelkeztek.
2016. nov. 21. 20:26
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
semennyire. A pasi jól kúr és sok pénzt keres.😂
2016. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Nem mondod :D ***** válasza:
89%

Ó, az elején döcögős lesz, de megéri :D

Persze picit türelmesnek kell lenned és bármennyire is elbénázza, ne leszóld, hanem mondd azt, hogy "legközelebb próbáljuk meg úgy, hogy..."

2016. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Gyökér vagy 8as xD
2016. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!