Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire tolerálható, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálható, ha egy pasi tapasztalatlan/ügyetlen az ágyban?

Figyelt kérdés
Eddigi élete során kevésszer szexelt és már 25 éves. Azt mondta azok se voltak igaziak, egyik exére például fel sem állt neki igazán, de azt azzal magyarázta, hogy nem volt igazán az esete. Szerintetek?

2016. nov. 21. 20:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%

én nem tudnám tolerálni, a kedvem is elvenné egy ilyen pasi

25L

2016. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Ezt neked kéne eldönteni, de ha ezen tényleg ennyire fenn tudsz akadni, hogy itt kérdezgetsz vadidegen embereket arról, hogy vajon lehet-e tolerálni(!), ha valaki 25 évesen még nem tapasztalt, és ezért majd melletted kell megtanulnia a dolgokat, akkor lehet, hogy nem kéne ezt erőltetní.

Mondjuk az lenne a szerencsés, ha ezt a kérdést a fiú is olvasgatná, mert akkor ennek fényében neki is lenne lehetősége eldönteni, hogy ezek után még akar-e tőled valamit,

2016. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük a wannabe erkölccsősz tanítást
2016. nov. 21. 20:49
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
#11 nekem meg a hozzád hasonló nők veszik el a kedvemet a női nemtől.
2016. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

"Köszönjük a wannabe erkölccsősz tanítást"


Mi ebben az erkölcscsőszség?

Nem arra szóltam be, hogy neked fontos, hogy a másik már a kezdetektől kezdve jó legyen az ágyban (egyébként, ahogy azt mások is megjegyezték, az igazán jó szexhez általában a tapasztaltabb partnereknek is előbb meg kell tanulniuk egymást). Döntsd el magadban, hogy ez neked mennyire fontos, és ha ez elengedhetetlen számodra, akkor kosarazd ki a srácot. Ez rendben is lenne.


De az, hogy itt kérdezgeted a vadidegen embereket, hogy vajon TOLERÁLHATÓ-E, hogy még nem elég tapasztalt?!

Hát bakker, ez viszont übergáz.


Ez a kérdés elég világosan mutatja, hogy milyen "mély" érzéseid lehetnek a srác irányában.

Szerinted az, hogy így állsz hozzá a másikhoz, az tényleg egy megfelelő alap lehet egy normális kapcsolatra?


Én tuti, hogy ha rólam valamelyik barátnőm (akár az is, amelyiknek "tolerálnia" kellett, hogy még tapasztalatlanka voltam), ilyen kérdést felrakott volna, és én ezt megtudtam volna, akkor ott eldőlt volna, hogy tőlem az életben többet nem kell tolerálnia semmit, mert egy légtérben nem akarnék vele többet lenni.

Nem azért, mert kötelező türelmesnek lenni a tapasztalatlanokkal, hanem mert az a tény, hogy te ezt másoktól kérdezgeted, és ráadásul így, az kib...ott dehonesztáló a másikkal szemben.

2016. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Blablabla
2016. nov. 21. 21:36
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a része lényegtelen!

Van olyan pasi, akit csak a saját élvezete érdekel, és nem hajlandó figyelembe venni, hogy te mit szeretsz. Az ilyen ki kell dobni.

Ha odafigyel rád, akarja, hogy élvezd a szexet, és igyekszik, akkor már csak rajtad múlik, hogy mennyire nyíltan tudod megmutatni, neked mi esik jól.

Ez minden partnerrel időbe telik, és kell egy kis idő (legalább pár hét), mire összecsiszoódtok.

Az, hogy a pasi tapasztalatlan, ezen a hozzáállásán nem változtat. Ez alapján döntsd el, hogy lesz-e ebből valami!


37/n

2016. nov. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!