Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon önzőség hasznos elsö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon önzőség hasznos elsö (második harmadik) randi? Értem ezalatt, nem a szokásos séta beszélgetés cukrászda étterem. Hanem ha házat szeretnék vásárolni (aktuális) elvinni megnézni persze ha olyan lány akit esetleg leköt?

Figyelt kérdés

Esetleg más hasznos kapcsolat eleji randis történet?

Elmondom őszintén, nem vagyok valami sikeres mostanában sok az 1-3 randi után nem folytatódó kapcsolat. És nagyon unom a tipikus cuki elsö randikat. Önzöség hasznossá tenni ezeket?



2016. nov. 22. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem első randin elvinnél, hogy menjek veled a dolgaidat intézni, nem valószínű, hogy lenne második randi. Ezzel kb. azt fejezed ki, hogy nem érdeklődsz annyira a másik iránt, nem tiszteled meg annyival, hogy arra a kis időre rá koncentrálj és ne csak egy letudandó kör legyen, amit beépítesz az elfoglalt kis életedbe.
2016. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát olyan randit akarsz, ahol nem azon van a lényeg, hogy egymást megismerjétek, beszélgessetek, hanem hogy elintézd a napi dolgaidat. Ha nem akarod belerakni az energiát, akkor nem is akarsz annyira randizni, vagy akár ismerkedni. Másrészről ez hogy elviszed magaddal házat nézni, ez a normálisabbjának úgy fog lejönni, hogy a pénzeddel akarsz csak villogni.
2016. nov. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmm kedves második a villogásra nem is gondoltam, bár kétélű mert 30 felett ha nincs saját háza egy pasinak az ugye gáz. Vagyis ha nincs gáz, ha villogsz a pénzzel gáz:))
2016. nov. 22. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Tehát unod, hogy beülsz valahová beszélgetni egy nővel. Ez azt jelenti, hogy később se vagy nyitott hasonlóra, elvégre unalmas számodra. Nálam itt esnél ki a rostán!


Másrészt: a randi lényege, hogy megismerjétek egymást. Mit tudsz meg róla,amíg nézi ahogy lakást veszel?


Plusz nekem van némi ingatlanos múltam, ha elsőre ez a program, biztosan úgy venném, hogy csak ki akarsz használni, és igazából egy titkárnőre van szükség, csak ingyen.


Második randin mi lesz? Elmentek csúcsidőben a postára, hogy befizesd a csekkeket?

2016. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sorban állás közben lehet beszélgetni :))))

Jó okés hülye ötlet volt, belátom

2016. nov. 22. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Inkább a randik sikerességét próbáld meg fejleszteni, meg fokozatosan érintsed meg, egy jó első randin csók is van.

A drága beülősebb helyeket meg hanyagold, azon kivül, hogy leszívja a pénztárcádat, másra nem jó.

2016. nov. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A te oldaladról sem értem.

Saját házad lesz,biztos nem vinnék egy ismeretlen nőt életem egyik fontos döntésének meghozatalához. Még a végén úgy érezné tanácsot kell adnia,azt meg végképp nem bírnám. Más lenne,ha közösen vennétek a már pároddal.

Szóval szr ötlet!

2016. nov. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!