Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti szakítanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szakítanátok egy egy olyan sráccal aki évekig PUÁzott? Mármint, ha megtudnátok, hogy szerepet játszott, hogy nőhöz jusson.

Figyelt kérdés

2016. nov. 26. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Össze se jönnék egy ilyen manipulatív lúzerrel.
2016. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

:"D


Ha velem is így akar összejönni: nem vagyok évekig vele, sőt el is küldöm. Nekem hamar feltűnik, ha valaki nem őszinte velem.


Ha régebben csinálta(más lányoknál), de rájött, hogy hülyeség, és abbahagyta: nem dicsérem meg érte, de elfogadom a múltját


21/L

2016. nov. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noblesse Oblige ***** válasza:
75%

Nekem a jelen számítana. Mindenki követ el hibákat a múltban. Lehet fiatal volt és kétségbe esett. Vagy csak szimplán elkeseredett. És akkor kipróbálunk hülyeségeket. Még én is csináltam dolgokat, pedig én a klasszikus, szófogadó jókislány voltam mindig.

Ha a jelenben kinőtte ezt a dolgot és nem kell neki, hogy mások mondják meg, ő hogy alakítsa jól a sorsát, akkor tovább lépnék.


Nem szeretem megbélyegezni az embereket, főleg nem a régi dolgai miatt. Az ember képes fejlődni, és ha a múlttal megbélyegezzük akkor az esélyt vesszük attól, hogy motiválva legyen a változásra, a fejlődésre.


Ha most már ezt kinőtte, engem nem zavarna. Az a múlt, mi pedig a jelenben élünk.

2016. nov. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
PUÁ-zott? Úgy érted, tudatosan fejlesztette önmagát, külsőleg és belsőleg, beleértve a személyiségét is, tudatosan szembenézett a félelmeivel és gátlásaival, hogy egyre jobb emberré válhasson? Micsoda egy mocskos alak, még csak le sem köpném az ilyet. :P
2016. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Jaj Istenem ezek a kérdések és válaszok. A pua számomra annyit jelentett, hogy leküzdjem a gátlásaimat és őszintén fel tudjam vállalni magamat. Nem manipulációról szól. Tudja is a barátnőm, hogy csináltam és nincs is vele semmi baj.


Puának lenni kb. annyi, hogy elmegy az ember és bulizik, csajozik. Ne állítsd már úgy be, mintha legalább is drogozna az illető.

2016. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem kellene ilyen csávó. Mert ezek nem fiúk, pasik, legfőképp nem férfiak, ezek csávókák.
2016. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
62%

Üdvözletem,


Tudom, hogy a kérdés elsődlegesként a lányokhoz szól, de mint gyakorló Pick Up artist, szeretnék néhány gondolatot hozzátenni a témakörhöz:


1. A valódi PUA-k nem játszanak szerepet, mivel tudjuk, hogy a nők sokkal fejlettebb emocionális készséggel rendelkeznek, pillanatok alatt felmérik a testbeszédből az illető valódi kilétét. El lehet játszani a "macsót", viszont nem fog a kívánt eredményhez vezetni. A Pick up artist kőkemény személyiségfejlesztés, mi évekig fejlesztjük magunkat, hogy olyan emberek tudjunk lenni, akik jól érzik magukat a bőrükben és értékeket tudnak adni a nőknek.


2. A média miatt sajnos elterjedt, ám de annál nagyobb tévhit, hogy a PUA-t a fizetős tanfolyamokkal azonosítják. A valóság: A PUA igazából NEM azonos a Nicholas Victor és a többi pénzlehúzós itthoni "guru" tanításaival, tanácsaival. Azok az emberek semmi másra nem mennek, csak arra, hogy a PUA név alatt adják el a termékeiket az ön bizalomhiányos, naiv srácoknak. Nem is tudom, hogy képes valaki 30 000-et fizetni egy óra "oktatásért".


Ettől függetlenül tiszteletben tartom mindenki véleményét, csak ha ezt a kifejezést hallják, hogy "PUA", akkor ne az itthoni megélhetési "guruk" és módszereik jussanak eszükbe az embereknek.


Üdvözlettel,


Egy Pick up artist.

2016. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

ja persze mert a pua önmagát fejleszti.. bla bla bla marhaság.


3 éve megvettem az anyagukat, ami a netes ismerkedésről szólt. Ott az volt benne, hogy föl kell építeni egy adatlapot ami vonzó! Nem baj ha a fele se igaz, de legyen vonzó. Olyanokat kell írni bemutatkozásba, ami nem baj ha nem igaz, de degradálja le a nőt, kössön bele, stb.


Gusztustalan egy tananyag volt. Kértem is vissza a pénzemet amint az anyag végére értem!

2016. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Ha valakinek mar tankönyv kell a csajozashoz, ott eleg komoly gondok vannak... :(

A tobbi részébe mar bele sem gondolok inkabb...

2016. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Mi az, hogy megvetted az anyagukat? Kiknek? Az összes puának a világon? Drága lehetett. :D


Sok hozzá nem értő kókler árul hülyeségeket, de nem érdemes az alapján megítélni az egész műfajt.

2016. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!