Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 év feletti nők, mit gondolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év feletti nők, mit gondoltok, számotokra nehezebb az ismerkedés?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,mert a legtöbb 40-50 éves ffi csak d.gni akar,nem komoly kapcsolatot. Bár ha te ezt keresed,akkor hamar megtalálod!
2016. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gondolom nehezebbnek, hisz sok a milf vadász.
2016. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem eröltetem az ismerkedést.
2016. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SuzanneM válasza:

Attól függ mit szeretnénk.

Korban és egzisztenciában hasonlót szinte lehetetlen, mert ez a korosztály a fiatal nőket akarja elkápráztatni. (kapuzárási közhely, amihez hozzáteszem, jogos is , mert a potencia sajnos gyakran ebben a korban megcsappan.) Tisztelet a kivételnek.

Viszont, sok a harmincas férfi, tele vágyakkal, háborgó hormonokkal, aki még nem akar családot alapítani , élvezi a társaságunkat és nagyon jó baráti szexpartnerek. Nem (!) a MILF vadászok, hanem intelligens, érett férfiak, akiknek elegük van az anyagias frigid huszonéves férjvadászokból :), mert sajnos sok lány,(Tisztelet a kivételnek) csak a jól akar férjhez menni. Nem kell félni a netes ismerkedéstől, hiszen az utcán vagy munkahelyen nem ildomos, szórakozóhelyek meg jószerével unalmasak.

Viszont, addig, ameddig személyesen nem láttuk, egy szót sem szabad komolyan venni, és vigyázni kell az anyagi stb helyzet megadásával, mert tényleg akadnak aberráltak is. De az életben is.


A környezetemet nézve, aki csak siránkozik, annak tényleg nehezebb, de aki bátor és meri vállalni önmagát az esetleges nemszimpátiát, vagy a a bunkók és egyalkalmas ágyrajárók kiszűrését, szép élményekben lehet része, ha nem is "holtodiglan. De az összeillő fiatalok sem maradnak örökké együtt

2016. nov. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bizonyos szempontból nehezebb, más szempontból viszont könnyebb.

40 éves koromra már lett kellő önismeretem, önértékelésem és emberismeretem, ezek pedig igenis jól jöttek az ismerkedésben. Már nem akartam mindenkinek megfelelni, képes voltam önmagam adni az ismerkedések során. Tisztában voltam az értékeimmel, azzal, hogy mit tudok nyújtani.

A másik oldalról viszont pont a fentiek miatt magasabbra került a léc, nagyon leszűkült a potenciális partnerek köre. Eléggé stabil lett az értékrendem és életstílusom, amit kevésbé tudok rugalmasan kezelni, mint huszonévesen (pl. szabadidős szokások, hétköznapi rutinok), így az összecsiszolódás, alkalmazkodás már nehezebb, mint fiatalon.


Összességében kisebb lett a "választék", de mivel úgyis csak egyetlen, hozzám illő társat kerestem, ezért ezt nem éreztem nagy problémának. Amíg keresgéltem, sokszor éreztem nehéznek, de mivel megtaláltam a társam, így utólag már egyáltalán nem tűnik nehéznek.

2016. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!