Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nők, ti miért kedveltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők, ti miért kedveltek meg egy fiút? Mivel lehet titeket levenni a lábatokról?

Figyelt kérdés

Van egy csajszi aki tetszik nekem és még nem sokat beszéltünk,de nekem szimpatikus.Hogyan tudnám felkelteni a figyelmét,és elérni azt, hogy megkedveljen?

Mi az amivel egy férfi megfog titeket,és felkelti a figyelmeteket(külső-belső tulajdonság)?

Hogyan tudnék benne vonzalmat kelteni?

Csajok,ti miért szerettek bele egy férfiba?

Légyszi kort is írjatok

Ő 19 éves,én 23



2016. nov. 24. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Én itt ismertem meg a barátomat, aki életem szerelme. Interneten keresztül ami megfogott benne, hogy számtalan közös van bennünk, imádjuk egymás humorát, nagyon kedves, gyönyörűen írt, van saját véleménye, férfias minden tekintetben, intelligens, megbecsül, bármit meg lehet vele beszélnem, segítőkész...Ennek fejébe nég nagyon jól is néz ki, mázlim van, számomra Ő tökéletes. :)

Ha kedves leszel a lánnyal, bókolsz, laza tudsz lenni és érdeklődő szerintem te máe mindent meg is tettél. :)

Vonzalmat kelteni háát kell h a külsődre is bukjon valamilyen szinten, légy úriember, magabiztos, és férfias na :D Azt ti tudjátok hogyan kell :)

2016. nov. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lányok az érzéseik, megérzéseik mentén ítélnek kérdező. Ezeket meg nagyon nehéz (ha nem lehetetlen) szavakba önteni.
2016. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18L, lehagytam
2016. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem amit az egyes írt. Viszont szöges ellentétben van a leírás a focista feelingű haverokkal akiknek mind a tíz ujjára jut egy nő általában és csodálom, hogy egyáltalán még nem unták meg a dugást annyi nő után. Ez, hogy van akkor?
2016. nov. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első válaszoló, én is itt ismertem meg egy férfit. Már több, mint egy éve beszélgetünk. Az elején baráti beszélgetés volt, de egyre közelebb kerültünk egymáshoz és egyre jobban megszerettem. Sokan írják itt, hogy a nőknek a bunkó férfiak jönnek be. Biztos van ilyenre is példa. Viszont engem a kedvességével fogott meg. Nagyon jól el tudtunk beszélgetni mindenről. Több, mint egy év után sem nagyon van olyan, hogy elfogyna a téma és kellemetlen lenne a csend. Nagyon kedves, aranyos, törődő, figyelmes, őszinte, megbízható, okos és humoros. Nekem mindig ilyen férfi kellene és persze azért szeressen, aki vagyok és fogadjon el olyannak, amilyen vagyok. Szerintem benne ezeket így mind egyszerre megtaláltam.

Persze minden lány más, ezért lehet, hogy a kiszemeltednek más jön be. Viszont azért a kedvességgel és udvariassággal nem nagyon lehet mellélőni szerintem.

22/L :)

2016. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok, #4-es: Neked is igazad van ha belegondolok. Szerintem akkor személyiségre vállogathatja, mármint egy ri**nc(trágaságszűrő) jellegű lány inkább bukik a rosszfiúkra, akinek hasonló a gondolkodása, mint neki. Össze is illenek szerintem. Viszont egy olyan lány, akinek fontos hogy csak őt szeressék, tiszteljék és tartós kapcsolata legyen az egyértelműen olyan típusú férfit fog keresni, mint amilyet én kiejtettem. :)
2016. nov. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hétköznapokban úgy veszem észre, hogy az embere főleg fiatalok, egyetemi városban kedvesek, rendesek. Ez nem valami extra, hanem alap. Bunkó parasztok is vannak, de nem az a jellemző. Hazudós emberek is vannak, viszont ez a tulajdonság általában idővel derül csak ki. Ezek alapján szinte mindenki teljesíti azokat az alapokat amit itt leírnak a nők. Innentől már csak az a kérdés, hogy hogy néz ki az a srác.
2016. nov. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy csak a ribäncok sóvárognak ilyen "sztárolt" srácok után. Persze van olyan lány akit soha nem láttam még ilyen nagymenő agymenővel, de sokat igen. Nem úgy tűnik, hogy a szerintem megbízható, rendes férfitársaimra van nagy kereslet. Ők többnyire egyedül vannak.
2016. nov. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ha nyomi akk jah lehet h egyedül van... De ha nm nyomorultoskodik és tesz azért amit akar akkor úgyis sikerül. Azok kb várják a sült galambot.
2016. nov. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legyél férfi! Udvarolj! Kedveskedj!
2016. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!