Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél verseny van a férfiaknál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél verseny van a férfiaknál?

Figyelt kérdés
Nők azt nézik egy férfiban ismerkedésnél hogy minél többet tudjon, minél több mindennel rendelkezzen, s csak ennek függvényében kezdenek bármibe is?
2016. nov. 27. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Mert a férfiak nem...
2016. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Számok azt mutatják, még mindig több egyedülálló normális férfi keresi a párját, De oké.. biztos a férfiakkal van a gond
2016. nov. 27. 16:40
 3/11 omba ***** válasza:
54%

Milyen számok mutatják a normális társkeresők számát?

Nem tudom, mit néznek a nők, de én 40 év alatt nem éltem fél évet se egyedül

2016. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Milyen statisztika alapján mondod ezt?Elképzelni nem tudom,hogy van arra vonatkozóan adat,hogy hány férfi/nő keres párt.

És ha van is, az mennyire valós.


A férfiak és nők különböző szempontok alapján keresik a társukat. Igen, van aki azt nézi,hogy minél többet tudjon, van aki azt,hogy minél több mindennel rendelkezzen, de vannak olyan pasik is, akik ilyen értékrend alapján választanak.


De valljuk be: egy pasik inkább nézik azt,hogy a nő minél többet tudjon...és minél több mindennel rendelkezzen - mármint szexuális vonatkozásban...

2016. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

"Számok azt mutatják, még mindig több egyedülálló normális férfi keresi a párját,"


Milyen számok? :D Amúgy elárulom, pont ugyanannyi a foglalt nők és férfiak száma, mert ponthogy ők együtt vannak. (meg néhány olyan pár ahol mindkét tag ugyanazon nemű.)

Az meg, hogy normális... mi számít normálisnak? Tudod vannak olyan férfiak akik egész addig normálisak amíg vissza nem utasítod őket mert akkor kikelnek magukból, fenyegetőznek és elmondják hogy minden nő egy ribi. Én nem hiszem, hogy ez lenne a "normális" definíciója, de lehet tévedek, mert pont az ilyen pasik szokták magukat normálisnak gondolni.


+ a nők nem szokták reklámozni annyira, hogy ők normálisak és mégis szinglik, mert akkor már egyből jönnek a pasik, hogy "túl válogatós" "túl nagyok az elvárásai" "selejtes"...

2016. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elég megnézni pl az oldalt, meglehet nézni hogy sorakoznak a Társkeresési témában a kérdések Férfiaktól, vagy elég hallani a hétköznapi életben hogy próbálkoznak be bizonyos nőknél férfiak.. Meg történetekben úgy 80% arról szól hogy a férfi párt keres.. Nőknél sehol nem hallani, s nem is mutatják ki hogy nekik ilyen gondjaik lennének. Vajon miért nem? mert ők el vannak, rájuk azért napi szinten mindig jut legalább egy férfi, mint lehetőség. ki vannak szolgálva, teljesmértékben, Az elvárás igények meg más kérdés már.. Mert amúgy simán összejöhetnének egy velük egy szintben lévő férfival is. de nem.. nekik kell valami plussz..
2016. nov. 27. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

"Számok azt mutatják, még mindig több egyedülálló normális férfi keresi a párját, "

Hol van ez a statisztika? Valami titkos 20 éven felüli szűz pasik csoportja készítette? Esetleg a te fejedből pattant ki a bénázásaidból rosszul levont következtetéseidből? Nagyon nem mindegy.

2016. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

A nők azért nem panaszkodnak itt (pedig nekik is vannak társkeresési nehézségeik, nekik sem pottyan az ölükbe a párkapcsolat), mert jönnek az olyan férfiak mint te, hogy mert nem veszi észre a próbálkozókat, meg túl válogatós, nagyok az elvárásai, stb... ezek után szerinted miért nincs a nőknek kedve ide jönni tanácsért? Ja, és azt még nem is mondtam, milyen "kedves" tartalmú üziket lehet pl. itt is kapni csak azért mert nő vagy (gonolok itt dickpicekre vagy undorító szexuális tartalmú üzenetekre). Plusz, már bocsi, de nekünk vannak barátaink akiknek elmondhatjuk a gondjainkat és bízhatunk a tanácsaikban.


Az meg, hogy egy nőnek csak válogatnia kell, nettó baromság. kiből válogassak, az utánam fütyülő munkásokból és beszólogató csövesekből? esetleg a hülye cigányokból akik ha elmennek az utcán mellettem simán letapiznak, mert ahhoz van kedvük? Köszi nem, akkor inkább maradok egyedül.

2016. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na de azért körbe vesz egy csoport férfibarát..
2016. nov. 27. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Dehogy vesz. :D Te mondjuk biztosan tudod, hogy kik a barátaim, milyen neműek.


(Amúgy friendzone-hoz hozzászólás: ne haragudj, de ha te pincsi vagy és ezt kihasználják, akkor neked kell észrevenned és lépned, ha látod, hogy ez neked rossz. Hagyd ott a csajt aki szerinted friendzone-ol, nem kötelező körülötte legyeskedni, senki nem kényszerít.)

2016. nov. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!