Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tizenéves lányoknak a páwák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéves lányoknak a páwák jönnek be, a huszonéves nőknek meg azok akiknek van autoja háza?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 17:46
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

pont amikor én irok ki kérdést akkor van fennt minden troll

máskor amikor egy szűz looser kiir egy kérdést jön avgy 30 válasz azt korrekten megbeszélik mért szemetek a nők

2016. nov. 27. 18:34
 12/29 anonim ***** válasza:
77%
Jaaaj te szegény nincsenek fenn a hasonlóan életképtelen pasik akik szerint minden nő egy rohadt k..va csak. 25 éves vagyok ennek ellenére nem azt nézem van-e a pasinak háza meg autója. De legyen neked igaza elvárás részemről hogy egy pasi aki velem egykorú vagy idősebb már ne otthon lakjon, nem kell feltétlen saját ház vagy lakás de azért egy külön albérlet szerintem ebben a korban már kéne és nem anyucival lakni otthon. Én is egyedül élek magam fizetem az albit rezsi, de apuci pénzén élek ezek után szerintem ennyi elvárás jogos. Az autó viszont nem érdekel, nekem sincs. Fontosabb hogy a pasi kinézetre legyen ápolt és egy kedves személyiség társuljon hozzá. A másik, ami tudom nagy elvárás, de legyen stabil háttere (avagy a minden nő a pénzre hajt...). De komolyan azért itt milyen sértődés van ha egy nő szeretné ha a párja dolgozzon és anyagilag független legyen a családjától, ne otthonról pénzeljék. Nem kell hogy gazdag legyen visznt legyen egy stabil állása. Nem tudom komolyan venni amikor 25+ os pasik csak teng-lengenek az életben, semmi életcél csak itt ott dolgozgatnak pár hétig aztán továbbállnak. Másabb a szitu ha még tanul, akkor belefér ha még kolis meg össze vissza dolgozgat diákmunkásként, de ha már nem tanul akkor én elvárom hogy stabil munkahelye legyen meg saját albérlete. De ezek nekem is vannak szóval talán nem akkora kérés ha nekem is sikerül. :)
2016. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
61%
*NEM apuci pénzén élek ezért kéne küldés előtt elolvasni ;)
2016. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Tizenévesen a szép, angyalkaarcú fiúkat szerettem.


Huszonévesen a csóró, lángoló fűzfapoétákat.


Harmincévesen a módos, megbízható férfiakat.


Negyvenévesen a naiv, édes kölyökmammutokat.



Gondolom későbbre már csak egy csokor házimacska jár, tekintve az életkoros húspiaci görbéket.

2016. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
valami oka csak van hogy még a sokak számára csunya nők se irnak vissza netes társkeresőn
2016. nov. 27. 18:59
 16/29 anonim ***** válasza:
54%

Valami oka van. Ha egy nő nem ír vissza akkor nem volt szerencséd. Ha kettő az szívás ha 50 na akkor valami nagyon nem oké a képeddel a szövegeddel vagy valamivel amit csinálsz. Vagy egyszerűen csak marhára nem a neten kéne ezt bonyolítani. Válaszd amelyik tetszik de ha egy rakat nő ignorál akkor vagy nagyon a szintjük alatt vagy vagy más a baj veled de tény hogy nálad van a hiba nem a nőkben. Ha már a nagy számok törvénye se működik akkor nagy a gáz.

De abból ítélve hogy a többi hiszti krisztit várod neked nem nő kell. Alakítsatok klubbot mindenki boldogabb lesz. Minket nem fárasztotok és még a klaviatúrátok sem kopik.

2016. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
16-os Te egy prosztó vagy!
2016. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%

Látom, sokatoknak eszméletlenül bonyolult belegondolni, hogy "a nők" nem egy egybefüggő, azonos gondolkodású, egyen-lényekből álló massza... xD Az már sok, hogy mondjuk egy 18 évesnek bejön egy "páwa", a másik 18 évesnek - figyu, ez durva lesz - az okos, romantikus, a harmadik szintén 18-nak meg - most figyeljetek, besz..rtok! - a 25-30 közti fiúk/férfiak. Durva mi?

Ezért kib...szottul értelmetlenek, nevetségesek, és igazából megválaszolhatatlanok az ilyen és ehhez hasonló rinyakérdések.

Nah, további jó rinyálást, puszi!

2016. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
65%
Ez már hányadik kérdés a héten, amiben egy pasi a sok bénázása miatti kudarcból fakadó dühödtségében fikázza a nőket, mert meg merték tenni azt a rettenetes bűnt, hogy vannak elvárásaik a férfiak felé? Egyébként neked is vannak elvárásaid, "kedves" kérdező, csak most nem mersz beszélni róluk, mert akkor támadási felületet hagynál másoknak ellened.
2016. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

jó akkor beszéljünk az én elvárásaimről:1.:nelegyen dagadt malac

és ennyi

2016. nov. 27. 20:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!