Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tizenéves lányoknak a páwák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tizenéves lányoknak a páwák jönnek be, a huszonéves nőknek meg azok akiknek van autoja háza?

Figyelt kérdés
2016. nov. 27. 17:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, de nekem sosem jöttek be ezek a majmoló , páwa gyerekek, szó szerint... valahogy mindig a kicsit idősebb férfiak jöttek be, akik tényleg férfiak. Nem érdekel ha nem a leghelyesebb, nincs autója vagy éppen sok pénze, csak legyen rendes ember . Bármennyire is hihetetlen vannak még ilyen Nők is
2016. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
én rendes vagyok,hiába
2016. nov. 27. 20:34
 23/29 anonim ***** válasza:
65%

"én rendes vagyok,hiába"

Ezt írtad korábban:

"jó akkor beszéljünk az én elvárásaimről:1.:nelegyen dagadt malac

és ennyi"

Tényleg rendes vagy. Egy telt nő is tud csinos és igényes lenni és sokszor genetikai adottságok és betegségek miatt képtelen lefogyni. Remélem kapsz majd a testalkatod miatt negatív megjegyzéseket az életben, segít majd átérezni mások helyzetét.

2016. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
jött már be kövér nő,de nem a zsír miatt hanem az arca miatt
2016. nov. 27. 20:41
 25/29 anonim ***** válasza:

"jó akkor beszéljünk az én elvárásaimről:1.:nelegyen dagadt malac

és ennyi

"



Azt írtad, a ronda lányok se írnak vissza egyeseknek. ezek szerint mégis csak rondának látod azt, akire írtál. és nyilván nem votl kövér, mert nem annak írsz.

2016. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
És amúgy primitív vagy, hogy malacnak nevezel másokat. és nem, nem vagyok kövér, nem azért írom, de nem értettem sose, hogy lehet undorítóan nyilatkozni másokról.
2016. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy inkább ezek az elvárások? :)


1. ne legyen dagadt malac (de a legjobb, ha nem tér el sokban a legújabb playboy csajtól)

2. ne legyen 2 centivel magasabb/alacsonyabb, mint amit elképzeltem az ideális nőről

3. ne barna legyen, hanem szőke, mert csak arra áll fel

4. legyen fullos smink, köröm, haj, és öltözzön divatosan (az mindegy, hogy mennyit keres... szupernő megoldja)

5. lehetőleg költöztessen be a saját lakásába, de tőlem ezért ne várjon semmit, mert akkor egy hisztis pitsa

6. non-stop vigyorgás (mert pl. neki sose fárasztó a munkája és hülye kollégái sincsenek, a családi problémák is kizártak)

stb.

asszem, még lehetne sorolni...

2016. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább a következőt gondolom:


""jó akkor beszéljünk az én elvárásaimről:1.:nelegyen dagadt malac

és ennyi"



Most ez miért pozitívum? Miért kéne pozitívumként felfogni, hogy te akárkivel összejönnél, aki nem kövér?Azért ha járok egy pasival, hadd érezzem már, hogy tetszem neki, és nem azért van velem, mert egy zebrát is megdugna, amennyiben nem kövér.

2016. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
80%
a kérdező az utolsó kommentemre reagálva privátban már megírta, hogy nem csak a kövérség az egyetlen kritérium, és elég bunkó is szerintem. mindezt úgy írta meg, mintha nekem ezt magamtól kellene gondolnom, mikor itt az ellenkezőjét állítja.
2016. nov. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!