Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én tartom fent a beszélgetést ő pedig csak válaszol. Van értelme folytatni a dolgot?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt társkereső. Már 2 hete. Mikor még csak ott beszéltünk, akk is feltűnt már, h én kérdezek, ő válaszol ennyi. Kb egy hét után írtam neki, h ...-nak hívnak, vegyen fel facebookon, mert ott jobb a cset funkció. Jobban lehet beszélgetni... Ő fel is vett. Már egy hete, h ott beszélgetünk minden nap szinte. Több órákat is naponta.

Még a társkeresőn feltűnt, h nem kérdett rólam még semmit, és azóta is csak két kérdése volt hozzám. Mindkétszer ugyan az. "Ezt h értem?" mert nem értette pontosan. Semmit nem tud szinte rólam, csak amit hébe-hóba elmondtam magamról. Ami direkt nem sok, mert várom, h kérdezzen :)

De nem teszi.

Pedig nem egy félénk lányról van szó, és volt már állírása szerint pár barátja...

Már azért hoztam fel neki, ezt a facebookos dolgot is, mert biztos voltam benne, h nem fog felvenni..

Mit akarhat ő így tőlem? Van értelme, folyton fentartani a beszélgetést??

Én 25 ő 23


2016. nov. 28. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok értelme van, hogy tényleg semmit nem kérdez soha rólad. Bár gondolkoztál már, hogy személyesen találkozzatok? Hátha ott másabb lesz a helyzet
2016. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem akar valószínűleg. Ne írj neki, és majd meglátod, hogy utána keres-e. Ha nem, akkor felejtsd el.
2016. nov. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
esélytelen, egy ilyen antiszociális lánnyal mit várni most komolyan.. Mondani mondhat bármit az ember, én is irhatom h kvaokos vagyok televagyok pénzel s buknak rám a csajok, csak azért hogy hülyitsek embereket.. Nemtudom, megkérdezhetnéd miért, vagy hogy jutott el addig hogy társkeresőre felmenjen ilyen rettenetes képességekkel.
2016. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is félénk vagyok, mégis megpróbálok részt venni a beszélgetésben. Érdekel a másik, tehát kérdezek.

Ha nem érdekel, nem kérdezek.


Lehet, hogy ez a lány is meg tud nyílni bizonyos embereknek, de nehezen. Nem lehet akárkivel jókat beszélgetni.

Derítsd ki élőben, hátha személyesen kedvet kap a kommunikációhoz.

2016. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4#

Ez a lány nem félénk, okos és határozott. Tudja, h mit akar. Én férfi létemre nem vagyok ilyen. Ennek ellenére viselkedik így...

2016. nov. 28. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

Bocsánat, valamit nagyon félreolvastam.

2016. nov. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!