Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni ezt a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, akivel már 2 hónapja beszélgetek itt Gyakorin. Viszont mindig én írok rá, és ettől nekem olyan érzés, mintha én nem érdekelném őt. Persze válaszol az üzeneteimre, de lehet, hogy már rámunt. Ti mit tennétek?

2015. dec. 8. 21:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

Én felhoznám,hogy nincs e kedve valahol máshol beszélgetni...pl.: viber (ott csak a telefonszámoddal fog meggazdagodni a tudása és a teljes nevedet még mindig nem fogja tudni - ha ez számít - ha meg nem,akkor jöhet fb, messerger..stb..stb..).

És szerintem,ha rád unt volna, akkor egyáltalán nem válaszolna, szóval szerintem csak maga ez a gyk-s közeg zavarja ;)

2015. dec. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
nem írnék neki, aztán ha ő se keres akkor elfelejteném
2015. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Ha nem ÍR nem kell válaszolni :DD


Komolyan viszont hagynám a P-be mert vszeg nem érdekled nem kelletted fel az érdeklődést annyira hogy keresse a társaságodat... stb

2015. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nem tudom van-e Facebookja, mert elég zárkózott típus, bár nekem teljesen megfelel itt Gyk.-en is beszélgetni,mert nem vagyok közösségi oldal párti.
2015. dec. 8. 21:45
 5/38 A kérdező kommentje:
Én kedvelem őt, szerintem nagyon aranyos, de nem tudom, ő mit gondolhat rólam...
2015. dec. 8. 21:50
 6/38 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg azért hogy van-e kedve áttérni más felületre, esetleg az egyszerűség miatt is :)

Ha nem akar, vagy ott se reagál rád, akkor nem valószínű hogy érdekled..

2015. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm :) Majd talán beszélünk róla.
2015. dec. 8. 22:17
 8/38 anonim válasza:

Figyelj!

Ha két hónapja beszéltek, akkor LEHETETLEN hogy nem érdekled. Azt írtad hogy kicsit zárkózotabb, lehet hogy nem mer vagy nem tud mit írni. Gondolj bele, ha nem érdekelnéd nem várt volna két hónapot, hanem úgy ahogy van lesz.rta volna hogy írsz és szószerint nem írt volna vissza semmit, sőt még meg is írta volna hogy ne írj többet.

2015. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
#8 Köszönöm szépen! Most egy kicsit megnyugodtam. :)
2015. dec. 9. 07:07
 10/38 anonim válasza:
Szerintem ha zárkózott típus akkor facebookja sincs, mert ott pont ennek az ellenkezője van. Képeket biztos nem rakna fel, anélkül meg nem nagyon van értelme, főleg ha barátai se nagyon vannak.
2015. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!