Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért kezdik úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért kezdik úgy ismeretlenül a beszélgetést, hogy mizu, vagy hogy vagy? Stb

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 22:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%

Mert agyatlanok, csak dugni akarnak.

F

2016. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Mellesleg amint kiirtam a kérdést már írtak is :<
2016. nov. 23. 22:18
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Mert a férfiak "nincs veszteni valóm" alapon minden lehető (és lehetetlennek tűnő) alkalmat megragadnak, hogy ismerkedjenek.
2016. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De így? :/
2016. nov. 23. 22:21
 5/29 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted, hogy kellene kezdeniük?
2016. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nyugi, a lányok is így kezdik.


Amúgy helyzettől függ, én mit írok, de ismeretlennek mizut sosem, és hogyvagyot is elvből nem, mert ennél azért kreatívabb vagyok :D

Társkeresőn nem bonyolítom, megírom neki, hogy szimpatikusnak találom, utalok arra, hogy elolvastam az adatlapját, és felajánlom a beszélgetést.

Tinderen és hasonló gyorsabb helyeken inkább csak beköszönök először, hogy lássam, egyáltalán reagál-e, mert ugye ott divat nem reagálni, és minek strapáljam magam szívhez szóló első üzenetekkel, ha aztán lehet észre sem veszi - pláne ugye, hogy ott eleve csak akkor lehet írni, ha ő is kifejezte a tetszését, tehát ha tényleg tetszem neki, akkor erre is reagálni fog.


25/F

2016. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kreatívnak kéne lenniük :)
2016. nov. 23. 22:26
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Mert kb. pont akkora hatása van, mintha egy hosszan kifejtett, bőséges szókinccsel megfogalmazott, frappáns bemutatkozást írnék: SEMMILYEN. Ergo minek is erőltessem magam...


Egyébként mizu?

2016. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
25%
Mert máshogy nem lehet veletek kapcsolatba lépni
2016. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Pedig lehet, viszont ezekkel a sablonszovegekkel csak elijesztetek :D
2016. nov. 23. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!