Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy újabban érdeklem a pasikat komolyabban is, nem csak szexre?

Figyelt kérdés

Az eddig kapcsolataim sem voltak túl komolyak, és már 1,5 éve szingli is vagyok, mert minden randim kudarc volt. Nem nagyon keresek utána a pasik, és csak szexet akart mind.


De most az utóbbi időben megváltozott a dolog. Több pasi is érdeklődik irántam, sokat keresnek, írnak-hívnak, látni akarnak, kérdeznek rólam, stb.

Nagyon örülök ennek, csak nem értem, mi változhatott meg ennyire.


Köze lehet ahhoz, hogy végre elfogadtam önmagamat, és magabiztos vagyok, és a külsőmre is jobban odafigyelek?


2016. nov. 28. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Vagy csak kifinomultabb módszerekkel próbálják a szexig vezető utat abszolválni. :)
2016. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, mert mondták is, hogy mit akarnak, meg érzem rajtuk.

Nekem eddig az összes pasi kimondta, ha csak szexet akart, és nem is érdeklődtek meg semmi.

2016. nov. 28. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit szólnál egy teázáshoz?
2016. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ízléseden kívül semmi sem változott. Régebben is pont ugyanannyian érdeklődtek, csak nem vetted észre azt, aki nem jött be. Most változott az ízlésed, idősödtél és észreveszed azokat is, akik kevésbé néznek ki jól és nem csak szexet akarnak.
2016. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lányra már komolyabb szemmel néznek.
2016. nov. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!