Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, lányok! Nektek bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nektek bejön a Badoo?

Figyelt kérdés
Mi az ami tetszik, vagy nem tetszik benne, és miért?

2016. nov. 29. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Használhatatlan és sok a hirdetés, kamu
2020. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szar! Áll profilon vagyok.


Csak annyiban jó, hogy az exem szembe jött velem az oldalon. Teljesen elképedtem mikor elolvastam az adatlapját. Sok hazugságot olvastam benne. Olyan is volt benne hogy van társa, de alkalmi kapcsolatban benne van. Ez a szakításunk után kb pár hónap után volt és nem volt senki neki. Tehát eleve úgy állította be az egészet, hogy eleve csak szex kapcsolatot akarjanak tőle. Így legalább fel nyílt a szemem és kiábrándultam végleg belőle. Borzalmas hiba volt az életemben

2020. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!