Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Értem miért nem küzd soha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értem miért nem küzd soha egy pasi sem?

Figyelt kérdés

Küzdés alatt az érdeklődésre gondolnék, de az sincs meg senkinél...


Szexet rengetegen akarnak, célozgatnak meg minden, de ennél tovább sosem megy senki. A randik után is hamar lekopnak, nem érdeklődnek felőlem, nem nagyon keresnek, nem kérdeznek rólam semmit, stb.

Pedig mindenki nagyon kedves, értelmes és jófej lánynak tart, nem vagyok beképzelt sem, és túl zárkózott sem.


Mi lehet a gond?

21l


2016. nov. 30. 20:37
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos segíteni nem tudok de üdv a klubban :D

23L

2016. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
64%
Semmiképpen sem veled van a gond. Sajnos ez a színvonaltalanság a színvonal manapság. Mindenki gyorsan akar mindent, kevés az önbizalmuk a kitartásuk és nem tudják mi egy igazi kapcsolat. Egyébként ez meg is könnyítheti a választást mert aki nem egyből akar lefektetni arra érdemes lehet időt szakítani...
2016. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
0%
Ne fogadd el!!!! Én nem akarok töled semmit!!! de mesélj magadrol! csak ugy. Gyözz meg arrol, hogy érdemes volna a lábaid elé vetnem magam. (Priviben.)
2016. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen randizok veled, aztán megmondom a választ.
2016. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
27%
Hogy is hívnak? Székrekedés? Aham, mert azért érdemes közdeni. :P
2016. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
27%

Hmm, ez de jó kérdés, sosem olvastam még ilyet itt!


Oh, wait...

2016. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, 21 vagy? Hogy a fenébe tudná megmondani egy idegen aki semmit nem tud rólad?!
2016. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
9%

"Küzdés alatt az érdeklődésre gondolnék, de az sincs meg senkinél..."


Te mennyire szoktál "küzdeni" másokért?

2016. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
0%
Aki dugni akar csak, az nem fog érted küzdeni, aki komoly kapcsolatot akar, az meg azért kopik le mert sokáig húzod az agyukat. Ronda gondolom nem vagy, legalábbis ellenkezőjére következtetek.
2016. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
9: Nem húzom az agyát senkinek. Miért, már első randin le kellene feküdnöm velük?
2016. nov. 30. 21:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!