Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, benneteket nagypn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, benneteket nagypn zavarna az, ha a kiszemelt pasi kicsit "parasztosan" beszélne?

Figyelt kérdés
Pl.: dikk, meny má, oszt, ahun van

2016. dec. 1. 22:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%
Férfi vagyok igaz,de engem nagyon irritál, ha egy nő leáll egy ilyen pasival akkor az eléggé leadja
2016. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Hogy löttyen a fittyen, haver?


Ezlájsásen bászélök!

2016. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha falun elnek, akkor nem. De amugy igen! Es itt le kell szogeznem, hogy videki a felmeno rokonsagom igen sajatos nyelvezettel.
2016. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy "he", ezt is gyakran használja.
2016. dec. 1. 22:06
 5/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Dikk, meny má, hogy efíle kérdésöket rakó föl itten oszt gerjesztöd a neheztölést a városi fehérnép mög a vidéki fiatalembörök között. Nízd csak a kommenteket is, lösz ott is égyöt nem értés, ahun van-e!
2016. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Igen, randira se mennek el ilyennel.
2016. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem parasztos beszed. En egy kis cirka 400 fos falucskabol jottem Eszak-Magyarorszagrol, de meg idos embereket sem hallottam igy beszelni. Ez szimplan igenytelenseg, olyan "gyozikesó" szinvonal.
2016. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Nálam esélytelen egy ilyen pasi. Bocs. Mondjuk, én a tájszólástól is hidegrázást kapok, pedig arról tudom, hogy nem a műveltségtől függ- ez viszont határozottan, már ne is haragudj, de iskolázott ember nem beszél így.
2016. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Falun élek, nagyszüleim "parasztosan" beszélnek, imádom. Na, az nem ilyen, mint amiket te írtál. Ezeket mifelénk tipikusan az alja kisebbség használja... Nem vagyok rasszista, a barna bőrrel nincs bajom, de erről a beszédről a tipikus Maunika show-ban szereplő putris c---ok jutnak eszembe.

Egy kis tájszólás, vagy "fura" beszéd még aranyos is lehet, de legalábbis tolerálható. Pl a párom hajlamos úgy beszélni, hogy pl "tudnák", először zavart, de már megszoktam, ennyi az összes "hibája", és értelmesen fejezi ki magát. De az ilyen DIKK HEEEE, nem hangzik túl biztatóan...

2016. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!