Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok szoktátok nézni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szoktátok nézni a kiszemelt pasi telefonját, facebook adatlapját? Miket szűrtök le általában ezekből?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy vágnám pofán, hogy repülne a telefonom a kezéből, ha lebukna.

Ez a személyiségi jogok és a magántitok durva megsértése.


27F

2015. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megengedem, akkor megnézheti. Bár nem sokra menne vele mert én nem ezeken az eszközökön élem az életem.
2015. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félreértettétek, nem arra gondoltam, hogy belenéz a csaj a kiszemelt telefonjába, vagy a facebookjába hanem arra hogy megnézi, milyen a telefonja, miket rak ki magáról facebookra és ez alapján dönt szimpatikus e.
2015. okt. 5. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:
A telefonját nem, mert nem érdekel, és nem is értek hozzájuk. A facebookját nyilván megnézem. De az kifejezetten rossz pont ha nagyon sok kép van fentróla, minden nap kiposztol száz baromságot, és ott éli az életét.
2015. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!