Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressek intelligens/értel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek intelligens/értelmes nőt?

Figyelt kérdés

Magyarországon szép nőt találni nem nehéz, de olyat találni, aki intelligens is egyben már sokkal nehezebb.


Olyan nőre gondolok, akinek véleménye van a világ nagy dolgairól, de nem olyan véleményre gondolok, mint amikor facebook-on egy pózolós kép mellé kiír egy ősi kínai bölcsességet: "Küzdeni csak azért lehet, aki akarja, hogy küzdjenek érte", meg hasonló indián bölcselet egy provokáló csöcsöcs, kacsaszájas kép mellé.


Olyan nőre gondolok, akinek véleménye van és azt ki is mondja, de nem nagy pofával, alpári módon, mert apukája nem vágta szájon kishercegnő korában, ahogy a fiú gyerekeket szokták és ezért ahhoz van hozzászokva, hogy bármit kimond és az úgy van, hanem kimondja, amit gondol és azt kulturáltan teszi és meg is érveli, mert vannak érvei.


Olyan nőre gondolok, akinek van világképe. Van elképzelése a saját jövőjéről, de legalábbis vannak tervei, céljai.


Olyan nőre gondolok, aki többet tud mutatni, a belső világából, értelméből, mint pár kihívó facebook kép, amire ránézek és csak annyi jut eszembe "Hm ezt megdu_gnám" (így tárgyas esetben).


Olyan nőre gondolok, aki jaaaaj Isteneeeem, nem halmoz mássalhangzókaaaaaat és nem ír egybe hosszúszövegeketazértmert ez trendi.


Olyan nőre gondolok, akit ha megkérdezek, hogy mik az erősségei, vagy jó tulajdonságai a saját testi szépségét nem nevezi meg, de persze tisztában van azzal, hogy ő jó nő és nem álszenteskedik.



2016. dec. 2. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Szép nő van bőven, ahogy írod. Én úgy veszem észre, hogy intelligens és szép nőkből is jelentős a kínálat. Ha viszont hozzáveszed azt, hogy legyen egyedülálló és hűséges típus, akkor van egy rossz hírem...
2016. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Te vaagy?? Hát bocsiii naaa :D
2016. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezekben a tulajdonságokban nincs semmi extra. Nem nagykèpűsègből, de nekem ezek a jellemzők is a szemèlyisègemhez tartoznak. Tudom gyakorin mindenki ilyen..... :D. De tényleg igazak rám a pozitív felsorolt dolgok. És szerintem annyira nem ritka, bár a korosztályomban az (20on éves ) de idősebbek körében azért ismerek pár ilyen nőt :)
2016. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
A holdon
2016. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, és ismerek jó pár hasonló hölgyet. Komolyabb egyetemeken biztos összefuthatsz ilyesmi nőkkel. :)
2016. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Bár én "csak" 19/l vagyok, de én is ilyen vagyok, szóval biztos vagyok benne, hogy fogsz ilyen embereket találni. Az is igaz, hogy nagyon sok olyan van, aki csak primitív módon képes kifejezni magát és nem fogadja el, ha nincs igaza.


Sok sikert :)

2016. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Melyik városban laksz? 22/L

2016. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, bármennyire is hihetetlen. És az a helyzet hogy én meg "intelligens/értelmes" férfit nem találok. Aki hosszútávú kapcsolatot szeretne, és van elképzelése a jövőjét illetően.

És nem az az egyetlen célja, hogy hétvégéken bevegye magát valamelyik szórakozóhelyre, és részegen összeszedjen mindenféle nőt, egy éjszakára, mert az milyen menő. És bármennyire is szomorú, nagyon sok hozzám hasonló korú férfi ezt teszi.


25N

2016. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jó helyen keresgélsz .itt csak ilyen van.ppp
2016. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Útszélén
2016. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!