Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha sok lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sok lánynak bejövök külsőre, de nagyon béna vagyok az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy külsőre bejövök a lányoknak, egyetemen sokan megbámulnak, sok lánnyal szoktam szemezni, lazán el tudok beszélgetni csajokkal, de azokkal akik tetszenek nekem bátortalan vagyok és rágörcsölök dologra, amivel taszítom őket. Az a baj, hogy középiskolában én voltam a kis alacsony vékony szerencsétlenség, akit mindenki lenézett és ez mély nyomokat hagyott bennem, hiába nőttem meg azóta 185cm magasra, hiába gyúrtam izmosabbra magam, hiába tartják helyesnek az arcom, belül még mindig ugyanolyan önbizalomhiányos vagyok és hiába tetszem sok lánynak, nem tudok ezzel mit kezdeni, olyan ügyetlen vagyok, mindent elszúrok. Ha neten felregisztrálok egy társkeresőre rögtön találok levelezőpartnert és minden jól megy, személyesen is akarnak találkozni, de aztán a randin olyan béna vagyok, hogy utána megszakad az ismerkedés. Suliban pedig volt egy lány, aki nagyon megtetszett és el is kezdtem jobban ismerkedni vele, de rágörcsöltem és ezt ő meg is jegyezte, meg hogy barátságnál nem tud többet elképzelni velem.

Hogy tudnék ezen a szitun változtatni? Hogy lehetnék magabiztosabb?



2016. dec. 3. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Állj úgy hozzá, hogy na, tök jó, most beszélgetek egy szép lánnyal. Ha tényleg bejössz nekik, akkor lehetőséged is van erre. Kezdj el velük csak lazán beszélgetni, és ha alakul a dolog, akkor rákérdezhetsz, hogy nem találkoztok-e? Ha ez meg van, ott már ismét lehet beszélgetésként felfogni. Tudom amúgy, hogy miről beszélsz, én is sulis csesztetések miatt elég bátortalan vagyok, hiába fogytam le azóta, nem múltak el a sebek. Én ezt próbálom, hogy nem görcsölök rá. Odamenésnél is ez kéne, hogy nem az, hogy jóó, akkor most oda megyek gyerünk, hanem mielőtt elkezdenél agyalni, menj oda, és beszélgess vele, mert ha agyalsz, akkor megint rágörcsölsz. Az utóbbi még nekem se megy, szóval tudom, hogy nehéz, de hajrá. :D 23/F
2016. dec. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még az is egy releváns megmozdulás lehet hogy amikor egyáltalán nem ismered akkor épp ismerkedési céllal szólitod meg végtére is nem egyszerűen csak havaekodni akarsz ami ebben a helyzetben kiemelkedően fontos. Ami engem illet én bármelyikkel el tudok beszélni ilyen gondjaim nincsenek mindössze annyi amit az előző is leírt hogy sokszor rágörcsölök még 23 évesen is mielőtt megszólítanám :-D

Legutóbb meg lett volna az alkalmam hogy megszólítsam akit akarok csak egyszer a helyzet nem volt jó nem akartam teljesen zavarbahozni másszor benne volt a gyávaságom is viszont helyre teszem magam és megszerzem őt ;-)

2016. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy az aggájaid miatt nem randiztál nagyon sok lánnyal. Itt az ideje mivel te is meg akarsz változni. Próbálj barátságos és udvarias lenni. Ha tényleg tetszel egy lánynak akkor ő is nyitott lesz.
2016. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
melyik egyetemre jársz?
2016. dec. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!