Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ciki a nők szemében egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nők szemében egy olyan pasi akinek nincsen szociális élete? Nincsennek barátai! Az ismerkedésben meg luzer!

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 07:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
Igen.
2016. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
5%
Az attól függ. Aki folyamatosan igényli az állandó társas ingereket, annak valószínűleg igen, mivel ahhoz van szokva. Egy magányt kedvelő lányt meg nem hiszem, hogy zavarná ez. Meg kell találni a hozzád hasonló partnert, az a lényeg.
2016. dec. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Az.
2016. dec. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Talán igen, de magadnak próbálj megfelelni és ne a nőknek! Ha így jól érzed magad, akkor szard le egész nyugodtan mi ciki és mi nem az a nőknek!
2016. dec. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Költőnő? ***** válasza:
46%
Mki úgy él, ahogy szeretne. Ha változtatni szeretne, tegye meg. Viszont nem sok közös lenne bennünk ilyen téren, így semmi értelme nem volna mélyebben belemenni.
2016. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Engem nem zavar, ha olyan a párom, hogy kb 1 kezén meg tudja számolni, hogy hány barátja van.

Vagy még annyi sincs.

Engem nem vonz az olyan pasi, aki mindig falkában jár, akármi van, mindig mennünk kell bandázni, mert valakinek a bartái körből mindig név v szülinapja van. Vagy szervez egy random bulit és "illik" megjelenni. Nekem az ilyen sok.

Engem ez az egész taszít.

Viszont az ismerkedésben ne legyen szerencsétlen.

2016. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

"Ciki a nők szemében egy olyan pasi akinek nincsen szociális élete? Nincsennek barátai! Az ismerkedésben meg luzer!"



az idő múlásával egyre inkább ilyen lesz az ember.

2016. dec. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Az a ciki, mikor lehúzzák magukat. Nem akarnak kijönni a gödörből! Egy ember közeledését sem fogadják el, mint barát... Mert hogy csak. Kinéznek egy lányt, hogy na majd Ő lesz a valaki az életükben,(haver, barátnő, testvér, anya - apa. ) de erre ugye egy nő sem hivatott. + általában azt nézik ki, aki nem akar tőlük semmit. Aki pedig érdeklődne, észre sem veszik.

Az ember nem úgy látja magát, sem kívül, sem belül.. mint mások.

Akik ilyen kis fekete fellegekben élnek és néha le - le csúsznak a szakadékba, majd újra csak a fekete - negatív fellegig jutnak... Sosem lépnek előre és nem lesznek Boldogok.

Amennyiben nem ilyen vagy !? Sok sikert ! Próbálj pozitív / vidám és egyben önmagad lenni. :)

2016. dec. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én nem tartom cikinek ,hogy nincsenek barátaid (igaz nem irtad ,hogy hány éves vagy) ugyanis idővel úgy is fogy a számuk mire az ember belép a harmadik x-be egy kezén megtudja számolni őket.

Mit értesz luzerség alatt , mert szerintem az ismerkedést nem befolyásolja barátok száma.

2016. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én sem voltam pl bulizni, de nekem kell egyedül is lennem. Kérdés, hogy te is el tudod-e magad foglalni, vagy állandóan együtt kéne lennünk, nem mehetnék el a barátaimmal.
2016. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!