Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalt más is tömeges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt más is tömeges elutasítást nők részéről?

Figyelt kérdés

Tömeges elutasításon azt értem, hogy nagyon sok nővel próbálsz beszélni 10 vagy tíznél többel havonta és évek óta nincs semmi sikere. A semmi sikert úgy értem, hogy jó formán szóba sem állnak veled vagy igyekeznek mimnél előbb megszabadulni tőled.


A férfiak tekintetében akit elutasítanak átlagos, rondának nem nevezhető, kövérnek sem igazán nevezhető, diplomás és jól kereső vagy nem rossz anyagi helyzetben levő srácokra gondolok. Azért szögeztem ezt le, hogy megmeneküljek, egy halom felesleges beszólástól.


2016. dec. 4. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem, pedig se helyes, se pénzes nem vagyok.

Kamaszként bénáztam, de belejöttem. Általában hosszú kapcsolataim vannak (2-6 év), ritkán ismerkedek, nem futószalagon cserélem a csajokat.

De idővel belejöttem a kezdeményezésbe.


Te valószínűleg nagyon rosszul csinálsz valamit, és nem tanulsz a hibáidból.

2016. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Aki ennyi nővel próbál beszélni, annak szinte tök mindegy kivel van, csak nő legyen. Na most a legtöbb nőnek ez kiábrándító. Téged nem a nő személye érdekel, csak hogy legyen valakid.
2016. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ki nem szarja le a nő személyét mielőtt még nem ismerem. Miután el kezdem megismerni azután el tudom dönteni, hogy érdekel e tovább vagy sem. De mivel nem jutok el arra a szintre, hogy bármit is megismerjek a kedves kis személyéből, akkor mit számi az hány nőnél próbálkozom, amíg nem tudnak róla.

Talán gyászolnom kéne az elutasítását pár hónapig? Főleg, ha olyan, ahogy szóba se áll igazán velem ?

2016. dec. 4. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Havi 10 az nem sok, egy este alatt ennek a többszörösével is lehet beszélgetni. Szerintem valamit nagyon rosszul csinálsz, ha még egy-egy csók sem jön össze néha, de ezen így ismeretlenül nehéz segíteni. Hogyan közelítesz és nagyjából mi a hozzáállásod, mik a fejedben lévő gondolatok ismerkedés előtt/közben?


"Aki ennyi nővel próbál beszélni, annak szinte tök mindegy kivel van, csak nő legyen."


Miért lenne probléma, ha valaki sok nővel ismerkedik? Szocializálódsz, ismerkedsz, bulizol, aztán ha megvan valakivel a közös szimpátia, akkor tovább is léptek egy-egy laza csevejnél.

2016. dec. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, engem eddig az összes lány elutasitott, akinél próbálkoztam... 50 lányról biztos beszélek legalább, de lehet több ilyen nő is volt...
2016. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na szerintem a kommenteddel meg is válaszoltad a kérdésed. :D Keress olyan nőket akik a bunkókra buknak.

A nők ugyanúgy leszrják kis személyed, ahogy te az övékét, ezért nem ismerkednek veled. Hol itt a probléma? Azt kapod amit sugárzol. Vagy neked talán alanyi jogon járna?

Utolsó, más dolog természetes módon ismerkedni, és más csak azért odamenni mindenkihez, hogy hátha valaki szétteszi a lábát.

2016. dec. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi számít természetesnek? Baráti társaságban, munkahelyen, hobbin keresztül stb. pár havonta kialakuló kölcsönös szimpátia esetén azon aggódni, el ne rontsd a dolgot, mert különben megint várhatsz egy csomót, mire hasonló lehetőséged adódik vagy bőségben élni és beszélgetni mindenféle nővel mindenhol, mert miért ne.


Nem azért mész oda sok nőhöz, hogy hátha valamelyik "szétteszi a lábát", hanem tapasztalatokat szerezni, fejlődni, megismerni a női gondolkodást, stb. Nyilván minden ember más, de annyira azért mégsem: kellő tapasztalattal tudni fogod, hogy egy adott "típusú" nővel hogyan érdemes ismerkedni, milyen szöveggel menj oda hozzá, mennyire légy rámenős, mikor érintsd meg és hogyan, mikor hívd randira, érdemes-e vele hosszabb távra tervezni stb.

2016. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!