Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, Lányok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, Lányok, szerintetek milyen a helyes kezdeményezés netes ismerkedés esetén?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy egy társkereső oldalon milyen szöveggel érdemes ráírni valakire, aki szimpatikusnak tűnik?

Mondanátok konkrétumokat?


Milyen társkereső oldalakon lenne érdemes próbálkoznom? Facebookon esetleg ráírni egy szimpatikus, de ismeretlen lányra az nagyon bizarr?


2016. dec. 3. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami szokatlan. Egy érdekes kérdés nekem bejön.


Facebookon ha rámír idegen, vagy jelöl, el sem olvasom, törlöm.

2016. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Blade Bone ***** válasza:
0%

"Szia :)


Bocsi hogy zavarni merészellek, de kénytelen vagyok "lerohanni" mert leestem az ágyról, mikor a profilod néztem. :D De viccen kívűl, nagyon elbűvölt az amit magadról írtál és őszíntén szólva, kicsit félve is írok most, mert ha tényleg ilyen vagy, akkor szeretnélek jobban is megismerni... Persze azt így még nem tudom, neked milyen elvárásaid vannak a pasikkal szemben, de ha neked is van kedved, beszélgethetnénk."

2016. dec. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos az esetek többségében lényegtelen a szöveg a társkereső oldalakon. Megvizsgálták és a nők több, mint 80%-a el sem olvasta az üzeneteket, csak a képek alapján döntött.

Facebook előnye, hogy pl. csoportokban betudsz szállni beszélgetésekbe, anélkül, hogy közvetlenül és egyből a lánynak írnál.

2016. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

-Te "2es válasza"

-Lány *nincs válasz*

---------------------

-Te Hé' té gááci!

-Lány *Anyád a géczi/sziamia/rádcsusszannék/szia/mit dolgozol....stb.*

Az utóbbit javaslom. Igaz lutri, de legalább van valami válasz...Mindig :D

30/f

2016. dec. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
A "szia! mizu? milyen napod volt?" Dumát meg ne próbáld, ha jót akarsz. Ennek ilyen "írni kéne valamit, de unalmas balf...sz vagyok" üzenete van :)
2016. dec. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es szövegére nem tudnék mit reagálni. Egyrészt borzasztóan túlzó, másrészt sebezhetőnek akar tűnni.
2016. dec. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármit írsz, 90%-ban biztosan nem kapsz választ.
2016. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blade Bone ***** válasza:
Nem túlzó :D a nyitással nekem még gondom sosem volt. :) Persze így ide kiírva másabb. :D Plusz ezt csak látatlanba írtam. Kis segítség gyanánt... Nem kell félni a lányoktól, ők is emberek, és ők is kezdeményezhetnek.
2016. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!