Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen egy otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen egy otthon ülős lány Debrecenben? 22/L

Figyelt kérdés
Munkámon kívül nem járok sehova, meg nem is tudnék kivel. Társkereső nem vált be. Leszólítani az utcán meg úgysem fognak...:/ Mit tegyek akkor?
2016. dec. 5. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
írj nekem például.dumálgatunk?
2016. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szakörök, vagy a hobbidból indulj ki, olyan körökbe keress.
2016. dec. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne üljön otthon.
2016. dec. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

akár mennyire is azt mondod, hogy a társkereső nem vált be EDDIG, azt mondom,hogy folytasd!


egyáltalán meghatároztad már magadban pontosan, hogy milyen pasit szeretnél magadnak, mind belsőleg és külsőleg? ha igen, írd is le és gondolj erősen azokra a tulajdonságokra!


járj el sportolni, ne legyél lusta lemenni sétálni vagy futni, vagy esetleg az uszodába elmenni.

2016. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"Munkámon kívül nem járok sehova," Akkor sehol. De ha utazol buszon, jársz boltba, sétálsz az utcán, néha elmész moziba, .......stb akkor 1001 ismerkedési lehetöséged van.
2016. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csinálj egy menő flashmobot és máris lesz pasid. :D
2016. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amit a #4-es ír, hogy fogalmazd meg magadban, hogy milyen férfit is képzelsz el magadnak,fogadd meg, nálam bejött. Külsőleg és belsőleg is pontosan meghatároztam és leírtam hogy milyen férfira van szükségem.

A 9. napon találkoztam vele. Hogy pont arra, akkor miért mentem, fogalmam sincs, mert nem volt arra dolgom. Egyszerűen csak arra sétáltam. És nem véletlenül. :)

Én is otthon ülős típus voltam. És mégis, sosem voltam boldogabb, mint most. De nagyon sokáig vártam erre a boldogságra. Voltak rosszul működő, boldogtalan kapcsolataim, de megérte várni! :)

Neked is sikerülhet, csak akard, úgy igazán!

2016. dec. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Írj nekem :)
2016. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok, írj, ha gondolod :)
2016. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Üdv, én szívesen ismerkednék veled. Ha még olvasod a hozzászólásokat és nincs eleged a jelentkezőkből, akkor örülnék, ha rám írnál. Én sem vagyok annyira az eljárós fajta és az utcán történő leszólításban sem vagyok sikeres.

Viszont szívesen beszélgetnék, barátkoznék :)

2016. dec. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!