Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinal egesz nap egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinal egesz nap egy eltartott / kitartott / haztartasbeli no?

Figyelt kérdés

A parom mindig is azt szerette volna, ha a baratnoje nem dolgozik, de en mar dolgoztam, amikor osszejottunk es nem hagytam abba. Abban egyeztunk meg, hogy amig nem megy olyan jol, addig en is had dolgozzak, hogy legyen tobb penz. Az utobbi idoben viszont sok a vita, mert mar nem lenne nagy szukseg ra, hogy dolgozzak (es amugy is silany a keresetem, nem futottam nagy karriert..), de en azert szeretnek, mert felek, hogy unatkoznek otthon. Nehany napja a parom megkerte a kezemet, de azt mondta, ha igent mondok, ne dolgozzak, amig nincs nagy szukseg ra. Beleegyeztem.


Meg karacsonyig dolgozok, addig fejben mar szeretnek atallni, hogy mit is csinal egy haztartasbeli no? Nem velemenyeket kerek es nem vitat arrol, hogy egy nonek kell e avagy sem dolgoznia, az erdekelne, hogy akik haztartasbeliek vagy ismernek ilyen noket, ok mit csinalnak? Nincs gyerek nalunk egyenlore, tehat minden ezentuli tevekenyseg erdekelne. Fozes, mosas, takaritas rendben. Egyeb?



2016. nov. 17. 13:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Ha még nem vállaltok babát, akkor pl. lehet valami új hobbid, vagy meglévőket fejlesztheted. Pl főzés, sütés. De nem tudom téged mi érdeklne... Vagy tanulhatsz nyelveket, eljárhatsz tornázni, jógázni, ilyesmi.


Én a gyerekek születése után/óta vagyok itthon. a 2. baba mellett elkezdtem nyelvet tanulni, de még alapfokon tartok.

2016. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
En biztos inditanek vmi vallalkozast otthonrol. Eleg fura fetise van a volegenyednek, hogy azt akarja, ne dolgozz... ti tudjatok, de azert a helyedben en raknek felre magamnak egy kis penzt, barmilyen eshetosegre fel kell keszulni.
2016. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Nos, ha van valami hobbid, akkor szentelhetsz rá több időt. Esetleg utánanézhetsz hogyan lehet beltéri kis konyhakertet csinálni, és így kertészkedhetsz akár télen is. Én például szeretek kreatívkodni, így biztos, hogy sok mindent alkotnék, átalakítanék. Az edzésnek is több időt tudnék szentelni, mivel azt is szívesen csinálom.

Ellenben nem tudnék 100%-osan kitartott lenni. Tudom, hogy nem kértél véleményt, de még csak részmunkaidő sem jöhet szóba? Azért napi 4 órás akármilyen állás nem olyan megterhelő, és bőven lenne időd minden másra, amit korábban írtam. No meg engem igencsak aggasztana az anyagi függés a másiktól.

2016. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem találj magadnak valami hobbit. Ha elvégezted a házimunkát lesz időd. Én olvasni imadok, most meg a kézzel készített dolgokra kattantam rá.
2016. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
En mindenkepp beiratkoznek valahova (joga vagy ilyesmi), hogy legyen hova mennem, keresnek valami nyelvet, melle tanart (szerintem nagyon fontos, hogy legyenek igy is eljaros programjaid), megtanulnek jobban fozni (esetleg hetente kivalasztani egy-egy konyhafajtat - olasz, torok stb. - es onnan kulonbozo fogasokat kiprobablni), eljarnek sportolni, par hetente masszazsra, rengeteget olvasnek, muvelnem magam, esetleg beiratkoznek levelezore vagy akar nappalira is egy olyan egyetemre ami tok erdekes lehet, de amugy haszontalan. Ilyesmiket csinalnek:).
2016. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon jó ötleteket írtak az előttem lévők. Ha már megteheted, hogy ne dolgozz, akkor az otthoni háztartáson kívül (és amíg nem lesz gyerek persze) tudod magadat fejleszteni külsőre-belsőre. Sportolhatsz, tanulhatsz valami igazán érdekeset, akár kitanulhatsz valami teljesen új dolgot, nyelveket, művelődhetsz és tényleg egy okos, művelt, igényes, ápolt, vonzó nő tudsz lenni. Ennek a párod is örülni fog és te is jól fogod érezni magad a bőrödben.


Én csak az agypusztító dolgokat kerülném a helyedben, mint pl az egész nap tévézés vagy számítógépes játékozás, vagy facebookozás. Ezekből semmi hasznod nem származik, sőt inkább butítanak.

2016. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi, én nem nő vagyok, de 6 éve semmi konkrét elfoglaltságom nincs. Ennek ellenére, pillanatok alatt eltelik 1-1 nap. Egyetlen nap nem volt, hogy unatkoztam volna.
2016. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Hááát, ha a párom bármikor azt kérné tőlem, hogy ne dolgozzak, mert majd ő eltart (ezáltal teljesen kiszolgáltatva magam neki), addig a pillanatig tartana a kapcsolat.


De ha neked nincs igényed önállóságra és saját stabilitásra, akkor keress hobbit, barátokat, esetleg gondolkozz el valami vállalkozáson, amit otthonról végezhetsz.

2016. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%
Ez lemaradt - tanulj nyelvet, az nagyon hasznodra válhat. utolsó voltam.
2016. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%

és ha szakítotok és ott állsz nulla pénzzel? (mert akkor biztos nem ad új életre) akkor mi lesz? viszed a gyűrűt és beadod a zaciba? mert az biztos, hogy egy bőrönddel távozol. igen, tudom, sose mentek szét..stb. de azért legyen már eszed


a párod birtokolni akar! vedd észre.

helyedben tanulnék vmit, és mennék vissza melózni.

kiszolgáltatottság nem jó. párodnál nem stimmel valami.

2016. nov. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!