Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kevésbé szép lányként hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé szép lányként hol lehet ismerkedni? 19/l

Figyelt kérdés

Akárhová megyek, kb rám sem néznek, észre sem vesznek, oda sem jön hozzám senki. Volt már, hogy valaki bámult rám és ki tudja mt gondolt, mert nem lehetett leolvasni az arckifejezéséről. Sokan rondáztak már le, de voltak, akik szépnek véltek, viszont azok vannak többségben, akik rondának gondolnak. Nekem sem kell több, ösztönösen rondának látom magam én is, mindegy, mit csinálok magammal. Utálok mosolyogni is, mert a fogaimat is lerondázták. Mindent összevetve nem egy ember röhögött rajtam, hogy ronda vagyok és suliban is folyton ezzel szekáltak.

Most ezt a gondolatmenetet itt be is fejezném, mert szerintem nagyjából érthető, hogy miről van szó.


2016. dec. 6. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mellékelj egy fotót, mert így annyi esélyünk van hiteles véleményt alkotni/tanácsot adni, mint mókusnak az erdőtűzben.
2016. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ronda csaj fétisem van.
2016. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy ronda! Akik ilyennel baszogatnak azok szanalmas ovodas szinten ragadt gyokerek. A belsod lehet gyonyoru sot kulsoleg is biztos van benned kulonleges es szep.:) engem is sokan rondaztak / dagadtoztak le regebben megis sokan vannak oda ertem. Sajnos viszont onkepzavarom lett szoval aterzem amit erzel de hidd el benned is van szep. :) es valaki ezt megfogja benned latni es valakinek te leszel a legszebb es legjobb az eletebe.:)
2016. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Figyu, szerintem hagyd ezt a kevésbé szép dolgot, mindenkiben van szépség. Ki kell tudnod emelni, stílust változtatni, vagy lehet csak egy kicsit kihívóbban. Látatlanba nehéz tippet adni, de a kérdésedre a válasz: bárhol. Én pl holnap kezdek egy tánctanfolyamot. 30f
2016. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan mi a baj a fogaiddal?Mert ha mondjuk farkasfogaid vannak vagy ilyesmi,azt fogorvos könnyen megoldja,még SZTK-ban is.Bár ennek inkább 2.-nak vagy 3.-nak kéne,hogy legyen,mert egészséges önkép nélkül semmit nem ér az egész.Nincs valami,amiben jó vagy,vagy valami hobbid?Még akkor is,ha ahhoz az egyedüllét is kiváló.Engem otthon a szüleim kritizáltak baromi sokat és ezért 3 előző kapcsolatomból 2 pasas csak beérte velem.Nem egy jó dolog.El kell hinned,hogy neked is vannak értékeid és a kinézet önmagában nem elég.Pl. olyan fesztiválokra vagy egyéb rendezvényekre nem gondoltál,ahol sok a külföldi?Legtöbb külföldi pasi,ha jóképű is,nem azért van együtt egy nem éppen cicababa csajjal,mert ép nincs jobb,hanem azért,mert szereti,pl.Magyarban erre sokkal kevesebb példát láttam arányaiban.Jelenleg egy spanyol fickóval vagyok együtt,aki tényleg olyan igényeket állíthat fel,amilyet akar,mégis mellettem kötött ki.Pedig nem vagyok egy fiatalkori Michelle Pfeiffer,nagyobb cicikkel.Aki azt mondaná,hogy éppen nem volt jobb,az szerint várna 1,5-2 évet egy normális kapcsolatra-mindkettőnk esetében így van-?
2016. dec. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látatlanba nehéz megmondani, egy fotót mellékelhetnél. Egyébként a szépség relatív :)
2016. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez is hülyeség! Én sem vagyok szépségkirálynő, sem modell! De mégis oda szoktak jönni !


Szerintem csak nagyon zárkózott vagy, amit látnak és éreznek rajtad! Vagy szebb vagy jóval mint hiszed és ezért nem mernek oda menni.

2016. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én megértem a problémád. Fiú vagyok és részben hasonló dolgokat éltem át, mint te. Elég sok negatív élményem volt és sokat bántottak. Nem tudom már, hogy a kinézetem miatt bántottak, vagy egyéb különcségem miatt kaptam a kinézetemért is olyanokat, amiket amúgy nem. De tény, hogy vannak olyan tapasztalataim, amik rossz érzéseket okoztak. Tudom milyen érzés, amikor rondának látod magad.

Én már láttam olyan lányt, aki tetszett, pedig mások lehet nem mondták volna rá, hogy szép.


Sok olyan ember van, aki szereti összetörni mások önbizalmát, mert ezzel a saját egóját emeli fel. Ez elég szörnyű. De ha körbenézel olyan embereket is találsz, akiket jobban megnézve ugyanúgy zaklathatnának "ronda" jelzőkkel, nekik mégis önbizalmuk van. És vannak az ilyenek között szimpatikus és kifejezetten nem szimpatikus emberek is.


Ha van kedved beszélgetni velem, én örülnék a társaságodnak :)

2016. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem az interneten lazán.. ott minden lány egyből szép és királynő.


És tudod hogy van ez, mindenki megtalálja a párját.

2016. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sehol.Hozzám is mindig csak ronda pasik jönnek oda :/

19/L

2016. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!