Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogosan ábrándultam ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ábrándultam ki belőle?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok, megismerkedtem egy 31 éves férfivel. Nagyon okos, mert rengeteg jó meglátása van, ki tudja fejteni a véleményét, jól látja a dolgokat, figyelmes is, és kedves velem. Külsőleg sem rossz. De még mindig a szüleivel él, dolgozni nem akar, mert elmondása szerint még megrekedt a kamaszszinten, nem akarja igába hajtani a fejét. Volt már munkája, volt alkalmazott is ( nem szerette a kötöttségeket), vállalkozó is. Egyébként programozó, elmondása szerint most abból van pénze, hogy régebben volt egy projekt, ami elég jól hozott neki, most elvan belőle. Nyáron rengeteget biciklizett, kirándult, most hogy tél van, unatkozik. 10-11kor kel, egész nap kockul. elmondása szerint jövőre megcsinálja a házuk melletti kis lakrészt, átköltözik oda. Gondolom, anyu csinál neki mindent, mert kérdeztem, szokott e főzni, azt mondta, a tojásrántotta már megy, de majd ha átköltözött, akkor önállósodik. Amúgy nem tűnik egy életképtelen valakinek, inkább szerintem elmenekült a világból, a kötöttségek elől.Azt mondta vannak céljai, de a célok meg az, hogy mi megvalósítható, két külön dolog, de még nem tudja igazán, mit akar kezdeni magával.

Nekem, mint dolgozó és már elég régóta önálló nőnek ez fusztrál. Fusztrál, hogy mikor este hazaérek az albérletembe, nekiállok a házimunkának, utána tanulok, vagy edzek, ő meg tizenegykor kászálódik ki, és "unatkozik". Nem szeretném ha bárki azt hinné, savanyú a szőlő. Nem irigykedem, isten ments. Csak azt szeretném tudni, h reális e, h a kedvessége és az esze ellenére egyre jobban kezd idegesíteni, vagy én reagálom túl?


2016. dec. 6. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Jah, ráadásul belegondoltál hogy amiket mondott, azoknak mi a jelentése? :D Ponthogy egy nő aki nem érti meg, vagy direkt rosszul akarja érteni, az rosszul is értse.


bicikli, kirándulás: Ó hogy én hányszor hallottam vagy olvastam egy nőtől hogy a pasi milyen unalmas és csak ül a 4 fal között.

normális párkapcsolat: Ennél egyértelműbb utalást, hogy az adott nőt akarom... hát nemtom. A homlokunkra kéne írni, hogy nem akarunk egyéjszakásozni, bulizni és fetrengeni mindenféle nővel, mint az amúgy általatok körülrajongott csávók, akiket csak a nők megfektetése hajt :D

leköltözni külön lakrészbe: Önállósodás következő fokozata. Hát nemtom mit kéne mondani helyette :D

számítógépes játékok tesztelése: Bár ez önmagában szerintem nem egy olyan munka, amitől a világ jobb hely lesz, mégis hasznos és informatikai körökben lehet értéke. Vannak értelmes játékok és van olyan is ami már-már művészi magasságokba akar emelkedni. Rengeteg ember szórakozása manapsága a videójáték, ezért fontos lehet hogy legyenek az adott játékról értékelések és tesztek. Úgymint a filmekről. Hiába népszerű egy film, ha önmagában értéktelen. Ne csak a befolyt mozijegyek ára alapján legyen már értékelve egy alkotás, hanem egy jobbízlésű hozzáértő által is. A tesztelésért meg lehet hogy pénz is jár, vagy ha nem is, hát legalább olvasottság.

idén megtalálni álmai munkáját: Idén? Hát akár elírás az az idén, akár úgy kell érteni, jövőre, ennél nyilvánvalóbbat mondani arról hogy normális és hasznos tagja akarok lenni a társadalomnak mostmár, de nem akarom elsietni a döntést... mit lehet? :D


Ha belegondolok ebbe az egész helyzetbe, mintha önmaga paródiája lenne. Annyira abszurd. Talán leginkább összefoglalni ezt azzal lehetne, hogy "LOL" vagy az "XD"


"Eddig bírtam, elegem van. Felnőtt férfire vágyom magam mellett, nem egy túlkoros kamaszra."

Gratulálok a döntéshez. De inkább nem akarom minősíteni.

2016. dec. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem olvastam vegig mert nincs idom az idiota omlengesedre, de sok sikert neked gs...pff ez is a szemelyideged resze h 30 evesen kamaszt jatszol...kul baromi sok idod lehet h itt hosszasan ertekezel meg veded magad. Ugy konnyu, h anyuci apuci ved meg barmikor visszamehetsz. Egy ilyen ember keressen egy ugyanilyen gyermeteg not aztan eljek vilagukat. Es ne engem vseszteasen, ha este 10kor mar lerahad a szemem o meg akkor elenkul fel...persze ha delben kelnek en is arra zalan felebrednek...
2016. dec. 9. 16:40
 13/16 A kérdező kommentje:
Mobilrol irtam gyorsan azert ilyen az irasom meg mielotz grammar nacit jatszol es ebbe is belekotsz te kreten.
2016. dec. 9. 16:41
 14/16 anonim ***** válasza:

De tudod hogy nem én vagyok, akire gondolsz? :D

Vicces, hogy összetévesztesz, csak nem akarom hogy valaki olyan szívja meg a véleményem miatt, aki nem érdemli meg

2016. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon látszik h te is ugyanilyrn lúzer vagy ezért véded ennyire. A célok meg az álmodozas más dolog, a hobbik úgyszintén. A célokat le lehet bontani konkrét lépésekre, és meg lehet cselekedni őket.

Ezzel a sráccal nincs közös jövőm, én csak pótmama lennék. És itz nem csak ezekről a dolgokról van szó, hanen az egész viselkedéséből lerí, h nekem ez így jó, dolgozzon akinem nincs jobb dolga.

2016. dec. 9. 16:47
 16/16 A kérdező kommentje:

nagyjából átfutottam az idióta agymenetet, nos ugyanaz a véleményem. Tesztelni akar? lol..mit akar ezzel mondani? XD csakh a te szavaidat használjam. mondja meg egyenesen mit akar.

Ha annyi pénze lenne, h nem a szülein élősködne még oké, de így nem.Az, h délben kel, anyuci megfőz, ő megeszik, böfizik, délután meg szundizik ha úgy tartja kedve, aztán még elmosogatni sem, mert anya úgyis megcsinálja ( ezeket nem én találom ki, láttam náluk mi zajlik). Amikor kérdeztem a céljairól is csak úgy a válla fölött böffentett valamit. Nekem pl az a célom, hogy jövőre letegyem a nyelvvizsgámat végre a diplomámhoz ( 25 évesen álltam neki az egyetemnek, mert előtte anyagi okokból nem tudtam), és ezután végre beindíthatom a vállalkozásom, amire olyan régóta készülök. És mindezt nem azért teszem, h még több pénz, meg h hasznos tagja legyek a társadalomnak, csak egyszerűen vannak céljaim és szeretném őket elérni. Na meg persze a pénz is motivál, kit nem? Nekünk már nem lesz nyugdíj, és arra is kell gondolnom, hogy a gyerekeimnek milyen élete lesz, stb.

Egyszerűen nincs kedvem egy ilyen férfihez. Nem tudok rá felnézni, tisztelni.

A továbbiakban pedig nem reagálok arra, amit böfögsz. CSak olyanokkal vitatkozom, akik tudnak elfogulatlanul hozzáálnni a dologhoz, vagy olyanokkal, akiket szeretek...te egyik kategória sem vagy.

2016. dec. 9. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!