Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan ábrándultam ki a...

Jogosan ábrándultam ki a lányomból?

Figyelt kérdés

Van egy 19 éves lányom, 1 éve lett egy barátja aki nem a kedvencünk egyáltalán. Csúnyán beszél a lányunkal, volt hogy velünk is, erőszakoskodik vele, ha nem azt csinálja amit ő akar megsèrtődik, teljesen kisalyátította. Beleszi a hülyeségbe, itatja stb.

Volt hogy nekiment.

Viszont ő még védi, és velünk flegmázik.


2016. okt. 1. 10:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
nem ki ábrándulnod kellene a lányodból hanem beszélni vele, hogy a srác nem hozzávaló, ennek nem lesz jó vége. a szép jövőt akar magának, akkor hadja el a párját, mert ez csak tovább fajul.
2016. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
39%

Üdv!

Értem én, hogy a srác a hibás, sőt, rendben, ő az. De a lányotok véget vethetne ennek, ha annyira zavarná. Teljesen az ő döntése, hogy akar -e kapcsolatot ezzel a fiúval, vagy nem, és amennyiben ezek ellenére is, amit leírtál, igen, akkor sajnálom, hogy ezt mondom, de magára vessen. Te nem tudsz neki segíteni, csak jobban taszítod magadtól, mert amit ő lát, az az, hogy ti, mint szülei, nem szeretitek a fiúját, és az ellenvélemények következtében mellette áll ki, nehogy nektek legyen igazatok, és/vagy szereti.

Kisajátítani is csak azt lehet, aki - sajnos, vagy nem, de - hagyja.

Figyelembe kell venned(tek), hogy a lány itt ugyanúgy hibás, mint a fiú. Egy évről beszélünk. 12 hónap. Jó ég, gondolj bele. Ha a lányodat legalább feleannyira zavarná, mint téged, már elég rég kidobhatta volna. Valami mégis visszatartja.

Ezen kell elgondolkoznia a családnak.

Másik meg, hogy azért flegmázik, mert ti csak azt mondjátok, hogy a fiú nem jó, nem hozzávaló. De nem mutattok neki bizonyítékot, ő nem látja, hogy milyen is ez. Mutasd meg neki.

Remélem, hogy rendbe jöttök. Sok sikert!

2016. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Hiába beszélünk még flegmázik velünk, orulnenk ha elmenne innen.
2016. okt. 1. 10:50
 4/33 anonim ***** válasza:
68%
Keress valakit, akit vert a csávója, beszéljen vele az. Annak csak jobban hisz.
2016. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%

Hát mondd meg neki, hogy ha ezzel a pasassal akar élni, akkor máshol tegye! Mondtad már? Mit szólt? Felnőtt ember. Ha annyira nem hagy beleszólást, hogy kivel éljen, akkor oké, de akkor nem várhatja el, hogy a szülei tartsák el őt is továbbra is, meg most már az ellenszenves pasast is. Akkor költözzenek el, és oldják meg úgy, ahogy tudják.


Ez arra is jó lenne, hogy észbe kapjon...

2016. okt. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%
A leírásod alapján nem sokat tudhat valódi szeretetről, kötődésről. Így nem is csoda, ha ilyen fiúkhoz vonzódik.
2016. okt. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
37%
Nálatok lakik a srác is??
2016. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

Második vagyok.

Szerintem te nem is a lányodat próbálod megvédeni, hanem kihátrálnál a helyzetből. "örülnék ha elmenne innen." Hát, kedvesem, akkor mondd meg neki ezt, így. Mert SENKI nem fogja helyetted.

2016. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Költőnő? ***** válasza:
82%
Magától senki nem olyannak születik, hogy bántalmazó kapcsolatban akar lenni. Nevelés hatására (is) alakul ki ilyen dependens személyiségjegy.
2016. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
A "flegmázásért"b..nyakon.Amig szerelmes nem tudsz mit tenni,mert minél jobban ellene beszélsz annál jobban ragaszkodik hozzá.Ha nálatok laknak,azt meg sem kellett volna engedned.De még azt sem fel emelje a hangját veletek szembe.A pasit elhajtod, a lány ha menni akar akkor pá.Nem olyan egyszerű ez mert csak az ember gyereke.De hidd el a tanuló pénz meglesz neki.Jön a nyomor a pofon a nélkülözés stb stb.A szerelem elmúlik.haza fog találni majd tanul a maga kárán.lehet kicsit fájni fog,lehet kicsit sokba kerül de az ővé lesz..
2016. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!