Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Asperger-szindrómás férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asperger-szindrómás férfiaknak lehet barátnője, családja?

Figyelt kérdés

2016. dec. 8. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem, a törvény tiltja. Az autizmus ennek a fajtájában szenvedőknek tilos bárkivel testi vagy lelki kapcsolatba lépniük.
2016. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden lány azt fogja mondani hogy lehet, amíg nem nekik kell annak a lánynak lenniük.

Én is Aspi vagyok, van pár komoly stiklim, eddig senki nem bírta.

2016. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Mekkora poén! Megszakadok a röhögéstől, komolyan mondom!

2016. dec. 8. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint két Aspergeres embert ismerek (egyikük nő, a másikuk férfi), mindketten évek óta házasok (nem egymással :)). Szóval biztosan nem lehetetlen.
2016. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na igen 2es leìrta. Annyit tennék hozzà, hogy azoknak se jut akinek nincs ilyen baja. Vagyis jut, fent vagyok több tàrskeresòn. Néha betàmadnak lànyok, asszonyok, anyukák. Akik betàmadnak nő létükre fele arànyban olyanok akik senkinek se kellenek. Mert nyomorban éltek szétcigizték magukat több gyerekes anyukàk 16 évesen màr szültek, mitomàniàsak(beteges hazudozàs)menekűlnek férj szülők elől...Ilyet találhatsz kérdés kell -e. Bocsánat de ez a való világ.
2016. dec. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvben lehet, gyakorlatban ki tudja. Nekem a pszichiáter szerint disztímiám van, mondjuk ezt kevesen tudják rólam, de amúgy is általában elutasítanak. És mindig az van bennem, hogy ha nem ismernek meg, akkor is elutasítanak, de ha megtudják, hogy ilyen vagyok, akkor is vagy elutasítanak, vagy sajnálkoznak, de azzal nem vagyok előrébb. Úgyhogy görcsölök ismerkedésnél, hogy hogyan lehetne ebből jól kijönni, de nem hinném, hogy egy "beteg" emberre túl sok nőnek lenne szüksége.
2016. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!