Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak párt?

Figyelt kérdés

Nos,a helyzet az hogy nem találok magamnak egy úgymond normális lányt.Sokáig társkeresőztem de ott semmi se jött össze.

23 éves fiú vagyok és kb 1 barátnőm volt 1 szűk hónapig.Barátaim nincsenek és gyakorlatilag már egyik közösségi oldalon sem vagyok fent mert lelkileg nem vagyok a toppon.

Hiányzik egy olyan társ aki nem nyögi be a második randi után hogy neki ez nem megy.Egyedül járkálok be néha a belvárosba(Budapest) de egyszerűen ürességet és magányt érzek.Rajtam kívül mindenki hipp hopp talál társat de nekem ez valahogy a 23 év alatt nem jött össze.

Normális fiúnak tartanak és a kinézetem is normális.Kezdem azt gondolni hogy a párkapcsolat nem nekem való.Lehet hogs lelkileg ezért sem vagyok jól,van egy régebbi lány akivel elég bonyolult volt a dolog de mára már rájöttem hogy nem lett volna szabad elszúrni azt az egészet.Bánatomba elkezdtem diétázni holott nagyon nincs rá szükségem mert semmi baj az alkatommal.Senkivel sem tudom megbeszélni a problémáimat.


2016. dec. 8. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%

Miért kell itt p..csogni és sajnáltatni magad?


"Rajtam kívül mindenki hipp hopp talál társat.." Oltári nagy tévedésben vagy!! A legtöbb embernek nehéz NORMÁLIS PÁRT TALÁLNI, csak felvilágosítalak!


"Normális fiúnak tartanak és a kinézetem is normális."

Megfogalmaznád légyszi, hogy kinek mi a normális?

Van akinek a kövér a normális, van akinek a sportos, van akinek szimplán a nulla izomzatú vékony, van akinek egy kis plusz kg a normális!


"mert lelkileg nem vagyok a toppon. "

És mi akadályoz meg téged abban, hogy javíts ezen a helyzeten? A lelki problémáidat egyedül kell megoldanod!


Siránkozás helyett inkább változtathatnál szemléletmódot! Küzdhetnél azért, hogy elérd a céljaidat! De tudom, p..csogni a legkönnyebb, de abból nem is lesz párkapcsolat!


"Senkivel sem tudom megbeszélni a problémáimat."

Senki nem szemetesláda, hogy a problémáidra vevő legyen! Old meg magad! Úgyis az a legjobb, amit az ember saját maga csinál!

2016. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
1-es Te most kötözködni akarsz mert bal lábbal keltél fel, vagy jószándékú segítségnek szántad a soraidat?
2016. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

#2


Mindenki értelmezze úgy, ahogy akarja! Ha azt olvassa ki belőle, határozottan, de egyenesen leírtam a segítséget, akkor azt, ha azt olvassa ki belőle, hogy csak kötözködni akartam, mert szembesítettem a hibáival, akkor azt.


Valamikor célszerű a képedbe vágni drasztikusan, hogy h..lye vagy, mert eddig pl. 100.szor is elkövetted ugyanazt a hibát, miközben nem veszed észre,hogy ez rossz, amit teszel, és inkább változtatnod kéne.

2016. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el értékes fiú vagy! Fiatal még, van nagyon sok idöd! Egyszerüen még nem jött el az idö. Még mindig jobb mint êrtéktelen értelmetlen kapcsolatokba ki-be esni.. Legyél pozitív, hatàrozott,nyitott, kedves, úriember. Többet ér mint bàrmi kinézet!!

38N

2016. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

1-es remélem annál nagyobb öröm nem ér az életben mint hogy ide kommenteltél.


A többieknek köszönöm hogy normális választ adtak.Egyébként van hogy az ember nagyon nehezen tud elindulni a változás útján.Sok befolyásoló tényező van.

2016. dec. 8. 19:03
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Ajánlanám neked Csernus Imre könyveit, de úgyse bírnád ki, hisz őt is elküldenéd melegebb éghajlatra, ahogy engem "1-es remélem annál nagyobb öröm nem ér az életben mint hogy ide kommenteltél."


Ki kell, hogy ábrándítsalak, az életem TÖKÉLETES MŰKÖDIK, és ezért TETTEM IS és nem sajnáltatom magamat!

Boldog párkapcsolatban élek, lassan egy éve dolgozom az álommelóhelyemen, minden célomat elérem, amit kitűzök, szóval, erről csak ennyit.


Sejtettem, hogy te csak a kötözködős változatát fogod leszűrni, de sebaj, a te életedért te vagy a felelős, nem én!

2016. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Veregesd meg a vállad hogy milyen hiper szuper neked akkor.

Attól hogy valaki dolgozik nem egyenlő azzal hogy boldog és mindene megvan,a munka az csak egy része az életnek.

2016. dec. 8. 19:09
 8/20 anonim ***** válasza:

Én munkahelyemen kívül is boldog vagy, az életem sínen van, de ezért mondom még egyszer, TETTEM IS!!


És te miket teszel meg azért, hogy boldog legyél?

2016. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Na hamár így benne vagyunk a dolgokba elmesélek valamit.


Mivel nincsenek barátaim ezért nem mászkálok el semerre se,másrészt én gyorséttermi takarítóként kezdtem és azóta sem találom a helyemet..Egyrészt azért mert csak egy érettségim van és kb nem értek semmihez..Mit értünk az alatt hogy mit teszek a boldogságért?

A lányoknál próbálkoztam de mind barátként tekintett rám ebből én nem igazán kértem..A másik véglet hogy aki nekem bejött annak én viszont nem..Igen,nem tudom merre indítsam el az életem mert tele vagyok gátlásokkal és még ráadásul önbizalomhiányom is van nem beszélve az önértékelési problémámról sem,ezt egy volt tanárom mondta.

2016. dec. 8. 19:22
 10/20 anonim ***** válasza:
18%

Nekem se voltak barátaim, páromat is neten ismertem meg.


Egyedül eljárhatnál sportolni, hobbicsoportokba..stb.


Nem arra voltam kíváncsi, hogy mit teszel meg azért, hogy párod legyen, nemcsak ebből áll a boldogság.


Első sorban arra voltam kíváncsi, hogy mit teszel azért, pár nélkül, hogy boldog legyen a kedved.

Ne egy párkapcsolattól várd, hogy boldogságodat. Ha egyedül képtelen vagy a boldogságra, akkor a párkapcsolattól se fogod megkapni azt a felhőtlen boldogságot.


Talán stratégiát kéne változtatnod, mert látod, hogy rosszul sülnek el a dolgok párkeresés gyanánt.


Kezdj el önismerettel foglalkozni. Javaslok szerzőket, akiktől olvass el mindent, és keress rájuk youtube-on is:

Louise L. Hay, Rhonda Byrne, Csernus Imre, Szabó Péter motivációs előadó, Brian Tracy.


Minden csak rajtad áll és tőled függ. Az életedért, te vagy a felelős, úgy alakítod, ahogy akarod!

2016. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!