Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 éves vagyok. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok. Miért nem találok sohasem párt magamnak?

Figyelt kérdés

Folyton rossz látni, hogy az utcákon mindig mindenki együtt van..

egyszer én is kipróbálnám, de szerintem nem tehetem meg, mert ronda vagyok, és a nőknek csak a kigyúrt pasik tetszenek.

vannak még normális lányok ?

vagy ezért fizetni kellene?

-de már komolyan ott tartok, hogy fizetek egy lánynak, hogy velem legyen...

vagy kűzdjenek meg értem.

miért van az, hogy sok hónapig, mintha több lenne mint barátság, aztán semmi?

hogy kezdjek el ismerkedni lányokkal, főleg úgy, hogy ronda vagyok?vagy ez nekem tényleg nem jár ki csak annak, aki jól néz ki?



2016. márc. 25. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Orbán Viktor sem kigyúrt, mégis volt nő aki elfogadta, annak ellenére, hogy tudjuk milyen ember belsőre is...


Most csúnyán rád cáfoltam.

2016. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert gazdag mint endi vajna
2016. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem tudod ledumálni róluk a bugyit (mint ahogy a fenti példa is mutatja nem tudod), vagy nincs megnyerő személyiséged ( fenti példa alapján nincs), akkor legyél gazdag. Bár ez esetben addig lesz csak csajod, míg a pénzed is tart, és a pénzedet fogja szeretni és nem téged, de ha neked az a fontos, hogy legyen melletted valaki, akkor lesz.
2016. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29 vagyok, és még mindig nem volt kapcsolatom, de még randim sem. Igen, én is ronda vagyok, és még alacsony is. Amit tanácsolok az az, hogy alakítsd ki úgy az életed, hogy lehet, hogy örökre egyedül maradsz. Ez könnyen előfordulhat. De attól még folyamatosan próbálkozz lányoknál és fejleszd magad. Mindig legyen mit csinálnod, és akkor kevésbé fáj a magány.
2016. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A párkeresés nem a kinézeten múlik. Hanem az , hogy mennyire tudsz másokkal kommunikálni.
2016. márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

nem az a gond, hogy ronda vagy, hanem hogy ezzel foglalkozol. ha te rondának, esélytelennek tartod saját magadat, akkor más miért akarna tőled bármit? először neked kell elfogadni magad, mások csak ezután fognak téged elfogadni.

ne arra készítsd fel az életed, hogy örökre egyedül leszel, hanem arra, hogy amikor egyedül vagy, akkor minél jobban érezd magad. keress hobbikat, építs karriert, találd meg, ami téged szórakoztat, amiben te jól érzed magad, ami a te életed teljessé teszi. csak így lesz olyan életed, amiben mások is részt akarnak majd venni. ne olyat keress, aki majd értelmet ad az életednek, hanem teremtsd meg az életed értelmét és keresd meg azt, aki osztozni akar ezen veled.

2016. márc. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az életemmel nincs gond.. csak azzal, hogy ez az egy dolog úgy érzem, sosem fog eljönni. azt sem tudom hogyan kezdjek neki az ismerkedésnek. ahhoz kellene főképp még segítség.
2016. márc. 25. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ismerkedéshez semmi más nem kell, mint hogy tanulj a hibáidból. Senki sem úgy születik, hogy tud csajozni. És senki sem úgy tanult meg csajozni, hogy valaki elmagyarázta neki, hogy mikor mit kell tennie. Ez olyan vizsga, ahol mindenki egyedi kérdéssort kapott. Itt nem tudsz a szomszédról puskázni, hiszen Evolúció bácsinak pontosan az a célja, hogy csak az jusson nőhöz, aki alkalmas a feladatra. Aki tud alkalmazkodni a követelményekhez.

Küzdjenek érted? Na nem, öcsibogyó! Neked kell küzdeni.

2016. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
márpedig ha fordított esetben én jövök be a csajnak, akkor igenis ő küzdjön. az meg úgy nem járja, hogy csak én tegyek dolgokat. vagy az most igazságos, hogy a lánynak az elutasitás sose fáj csak a pasinak? ha küzdök is, akkor meg adjon vmi jelet, ha meg elutasít, akkor meg inkább soha többet ne is keressen.
2016. márc. 27. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!