Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ha nem vagyok titokza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha nem vagyok titokzatos, "bomba Nő" és nem vagyok különleges csak átlagos lány akkor nem is fogok érdekelni komolyabban senkit?

Figyelt kérdés

Unalmasnak tartanak szerintem, ha beszélek egy Férfival,akkor elveszik hamar az érdeklődés részükről és nem kíváncsi rám a másik. Én szívesen beszélgettem másokkal, de elég egyoldalú a kommunikáció és idővel "benyögik", hogy ja amúgy barátnőm van, nem tudom mit akarok igazából, összevagyok zavarodva, időre van szükségem, lehet még érzek valamit az exem iránt stb. Csupa olyan üzenet amivel leráznak vagy leakarnak. És ha ilyenkor búcsút intek akkor kérdezik a "miértjét"? Mintha nem lenne egyértelmű



Mi lehet a gond?


Velem van a baj?



2016. dec. 8. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, kétféle variáció van: Vagy azt mondod, hogy mindenki különleges, vagy pedig senki, de olyan nincs, hogy ő különleges, te pedig nem, vagy te igen, ő pedig nem. Valakiben mindenki megtalálja önmagát, szóval én a helyedbe nem is bánkódni azok miatt, akik kipenderítettek. Csak adtak egy esélyt, hogy megtaláld a hozzád illő társat, és ne rájuk pazarold az idődet. Én is hasonlóképp voltam néhány lánnyal. Az elején fájt az elvesztésük, hogy nekik se voltam elég jó, de utólag visszagondolva örülök is, hogy így történt, hisz nekem nincs szükségem olyanra, aki nem képes feltétel nélkül szeretni úgy, ahogy vagyok. Az magányosabb, mint az egyedüllét.
2016. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Ezt baromi nehéz így megmondani, hogy mi lehet a baj. Mire gondolsz az alatt, hogy nem vagy különleges, csak átlagos? A külsődre? Mert az még nem baj, ha nem felszínes fasziknál próbálkozol. Azonban, ha a belsőd is átlagos, vagy unalmas, akkor már sokkal nagyobb a baj. De ez meg nem látszik azonnal, csak egy-két beszélgetés után derül ki. Ha gondolod írj rám privit beszélgessünk és ha nekem valami nem tetszik, akkor azt elmondom.
2016. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
El se hinnéd mennyi ember van akiknek a csendes kis átlagos lányok tetszenek. Köztük nekem is. Attól függ milyen srácokkal ismerkedsz.
2016. dec. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

ha ennyire egyértelmű a kihátrálás és ennyire rendszeres,akkor defektet észlelünk.

példával-

múltkor beszélgettem egy elég csini csajjal és úgy ömlött belőle a szó,hogy csak néztem.

aztán ez átcsapott panaszkodásba és akkor elköszöntem.

az egyik haverom azóta megdugta.

kérdeztem is,hogy dugás közben legalább befogja a száját,vagy ott is nyomja,meg sza-rakadik,hogy így nem jó úgy nem jó?

röhögött és mondta,hogy pont ez történt,úgyhogy 20 perc dugás után ő is lelépett a fenébe a csajtól és azóta sem hívta fel.

2016. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz megmondani. De a hatásvadász "bomba Nő" általában feleannyira sem titokzatos, mint egy átlagos lány.
2016. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés sikere attól is függ, hogy kikkel beszélgetsz, hogyan adod elő magad, lehet-e ötről a hatra jutni veled stb. Pl. egy idő után én is elunnám, ha hetekig csak leveleznem kellene valakivel, de nem menne bele egy találkozásba, vagy nem érezném azt, hogy ő szabad utat ad nekem, és kimutatja azt, hogy valóban érdeklem. Az is lehet, hogy csak azt gondolták a fiúk, hogy csak haverkodsz velük, nem látták benned a becserkészni való prédát, vagy pl. ha egy beszélgetés során visszahúzódásra utaló nonverbális jeleket adsz, akkor azt könnyen lehet érdektelenségnek venni.Nem feltétlenül veled van a baj, de ezt így nehéz megmondani. Amúgy én több csendes, átlagos külsejű lánynak adtam esélyt, és bátran mondhatom, hogy némelyikük jobban megalázott, és bunkóbb módon viselkedett, mint amit egy "topmodell" csajtól várni lehet.
2016. dec. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
#4: Valóban jellemzőek a nőkre a szélsőségek. Vagy túlságosan extrovertált szófosó az illető, aki még szex közben is szünet nélkül pofázik, vagy önmagát ólomfalakkal körülépítő introvertált jégszobor, akiről meg nem tudod állapítani, hogy azért olyan rideg, mert nem jössz be neki, vagy azért, mert hihetetlenül lassan enged fel. Borzalmasan ritka az a típusú nő, aki az arany középutat tapossa.
2016. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mi lehet a gond? 


Velem van a baj?"


Honnan tudjuk, ha nem ismerünk?

2016. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Érdekes amit mondasz. Én nőkkel vagyok hasonlóan. Általában érdeklődő vagyok, de hamar elveszik a beszélgetés. Ha látom hogy nem túl lelkes a beszélgetés iránt, akkor inkább hagyom. Nekem rosszul esik, hogy sorozatosan járok így beszélgetésekkel, de nem szeretem ráerőltetni magam senkire. Szívesen beszélgetnék másokkal, volt hogy olyannal is, akivel egyáltalán nem ismerkedés vagy párkapcsolati okokból beszéltem, hanem egyszerűen jófejnek tűnt és baráti jelleggel.


Fogalmam sincs mi a gond. Lehet értelmes nőnek tűnsz és ez van akit elriaszt. Vagy épp olyanokat fogtál ki, akiknek nincsenek komoly szándékaik.


Van kedved beszélgetni velem? Kíváncsi lettem rád :)

2016. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!