Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos lányoknak lehet esélye különleges srácoknál?

Figyelt kérdés
Ha átlag lány vagyok, lehet bármi esélyem a külőnleges külsejű és személyiségű srácoknál? Hogyan?
2015. szept. 24. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az átlagos lány?

Mit jelent a különleges srác?

Kinek mi?

2015. szept. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Átlagos külső, és semmi extra jellem, semmi különleges tehetség
2015. szept. 24. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

De miért kevés neked az átlagos pár,ha te átlagos vagy?

Ez most olyan,hogy én szeretnék magamnak egy ferrarit,de nem állítok oda 1000 forinttal,hogy én meg szeretném venni.

2015. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos lány az nekem olyan, hogy nem rossz a külseje, de vannak szebbek és jóval csúnyábbak is. És egy ilyen lány szeretne egy olyan srácot aki különleges.


Nekem férfiként a különleges srác az olyan, hogy vonzódik hozzá a legtöbb lány. Jóképű vagy cuki... Attól, hogy mindenkinek más tetszik attól még vannak olyan férfiak és nők akik a legtöbb ellenkező nemű embernek bejönnek. Van az átlagos lány, ő csak mondjuk 10 férfiból 5-nek jön be. És vannak a jó nők. Ők már mondjuk 10 srácból 8-9-nek bejönnek. És vannak ilyenek srácokból is. Ők minden héten más szintén jó csajt dughatnak, válogathatnak a nők között. És még nem is nekik kell általában kezdeményezni, mert a csajok mennek maguktól. A nők többsége ilyen pasit szeretne. Őrülne neki, ha egy ilyen, más lányok számára is jó pasival jelenhetne meg és egy ilyennel dughatna. A kérdező is egy ilyen jó pasit szeretne. Egy olyat akire 10-ből 9 barátnője irigy lenne. Véleményem szerint, lehet esélyed egy ilyen "különleges" srácnál a kérdés csak az, hogy meddig. Egy éjszaka, egy hónap, pár év... Mikor találja meg egy tőled jobb.

2015. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

A maga nemében mindenki különleges, mindenkiben van valami, ami másban nincs.

Úgyhogy ilyen felfogással, nem tudom mit akarsz.

2015. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát a belsőm az tényleg különleges, de hogy pozitív vagy negatív irányban azt nem tudom eldönteni :D

A külsőm sem az az átlagos :P

És igen egy átlagos lánynak ugyanannyi esélye lenne nálam mintegy "különlegesnek".

2015. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Ha erre gondolsz:

Csúnya nő és jó pasi: igen van. Fordítva is.

2015. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb "különleges" srác, elárulom rohadtul nem érzi magát különlegesnek semmiben, sőt, egy bomba nő előtt ugyan úgy be tud ilyedni, mint bárki más...
2015. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!