Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális, ha már a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha már a szex sem hiányzik egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sokat randizom, de nem olyan embereket fogok ki, akivel osszeillenenk, így már évek óta szingli vagyok, nem is feküdtem le senkivel azóta, de már rágondolni se tudok.

Egyszerűen annyira megszoktam, hogy egyedül vagyok, és hogy így jobb nekem, hogy már érzelmeim se nagyon vannak.

Egyedül képzelem el az életemet is.


Más is van így ezzel?


20L


2016. dec. 8. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. :/


22/F

2016. dec. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem teljesen normális. Ha ösztönöket nézzük, akkor ez az állapot nem szolgálja a fajfenntartást. Inkább valamiféle vegetálós túlélés... Lehet felborult valami a hormonjaiddal kapcsolatban.


De igazándiból itt a te egyéni megítélésed a fontos. Ha te így jól érzed megad, akkor teljesen normális! :)


Szerencsére én nem vagyok ilyen helyzetben :)


24f

2016. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem normális, de hihető.

Én szintén így...

41 f.

2016. dec. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!