Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, hogy 18 év alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 18 év alatt csak egyszer voltam szerelmes?

Figyelt kérdés

Tehát a problémám ott kezdődik, hogy nem vagyok az a nagyon könnyen szerelembe eső típus annyira, hogy 18év alatt egyszer voltam szerelmes..(bár nem lett belőle kapcsolat, viszont nagyon jó viszonyunk maradt)

Ettől függetlenül összejárok lányokkal, de soha nem érzek egyik iránt sem többet. Most is az a szitu, hogy kavargatok egy lánnyal eddig csak pettingeltünk és bejelentette, hogy ő belém szeretett pedig megbeszéltük, hogy semmi érzelem csak szex. Annyira jó lenne már egy kapcsolat viszont úgy nem megyek bele egy kapcsolatba, hogy nem szeretem az adott nőt, egyrészt azért mert boldogtalan lennék másrészt nem akarom érzelmileg kihasználni. Valakinek valami ötlet?:/

18F



2016. okt. 12. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nőben. Én az őszinteséget érzem mindig korrektnek.
2016. okt. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen voltam először szerelmes. Szerintem normális vagyok :)
2016. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Még nem jött el a nagy Ő. Szerintem nem kell tenned semmit, ha a sors úgy akarja találkozol egy olyan lánnyal, akiben meglesz az, amit keresel.

Általában ezek a találkozások a legváratlanabb pillanatokban történnek, amikor nem is számítasz rá

2016. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Ment a zold:)
2016. okt. 12. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez tényleg borzalmas... Én 26 év alatt voltam egyszer szerelmes, mégsem sírok itt.
2016. okt. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az életed még csak most kezdődik.

Ha kapcsolatra vágysz, akkor ne csak azon gondolkozz, hogy akkor egyszer voltál szerelmes, és milyen borzasztó, hogy azóta nem voltál. Ne görcsölj rá.

Mindenki a saját bőrén tapasztalja, van az a rózsaszín szerelem, amit általában "gyerekszerelemnek" is mondanak, és egy csomó tapasztalat után egyszer beugrik a nagy "Ő", az a lány, aki nem csak a barátnőd, hanem a társad is lesz.

Addig is ne aggódj, ismerkedj, és élvezd ki, hogy fiatal vagy, és "Tiéd az egész világ"! :)

2016. okt. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt van ilyen. Másrészt az embernek vannak gyermeki szerelmei az kb 10-14éves koráig lezajlanak. Bocs aki azokat is az élete legfontosabb pillanatinak tartja amikor Ibolya nénibe beleszerettek...

Szóval te 4 év alatt még nem voltál....

2016. okt. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5: Senki nem sir itt, szimplan feltettem egy kerdest de ha nem tetszik es nem tudsz normalis valaszt adni akkor el lehet battyogni;D


#6: Koszonom meglesz:)


#7: Hat az sem 14 eves korom elott volt hanem 1-1.5eve

2016. okt. 13. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg aszexuális vagy, nem baj, lehet hogy kinövöd, de ha nem az sem baj.
2020. ápr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!