Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mik a jelei, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik a jelei, ha egy (nő) egyedülálló anyuka társkeresőn csak le akar húzni, vagy ki akar használni?

Figyelt kérdés
Bocsánat minden tisztességes anyukától. Nagyon bejösztök, komolyan :). De sajnos vannak olyanok akik tisztességtelenül játszanak. Van egy konkrét történetem, privátban megosztom. Lehet annyit csalódtam nem tudok már bízni???

2016. dec. 8. 23:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt, minden anyukát megértek a gyerekének akar a legjobbat ezért néha tisztességtelennek mondható dolgot művel. De ha engem ver át akkor az fáj.
2016. dec. 8. 23:32
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha előre így parázol,minek kezdesz gyerekes nővel? Vagy olyan ronda vagy,úgy érzed másnak nem kellenél? Irj privibe ha gondolod!
2016. dec. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Bejösztök...
2016. dec. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
en is egyedulallo anya vagyok,de meg a tudat sem fordult meg bennem,hogy csak lehuzni akarnam azt akivel osszejonnek..de persze minden ember mas....
2016. dec. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy bírom...

Kinek mi a lehúzás? Ma a legtöbb pasi azt is annak tartja, ha meghív egy kávéra, és a teljes cehhet ő fizeti.


Kétféle egyedülálló anya van. Az egyik, aki megszakad, hogy felszínen maradjon, albérletben lakik, és minden fillért megspórol, hogy jó végén is enni tudjanak a gyerekek. Több helyen dolgozik, túlórázik, alkalmi munkákat vállal, stb. És... Nem ismerkedik!! Ugyanis nem ad több pasinak lehetőséget arra, hogy padlóra vigye!

Neki valóban jól jönne, ha van mellette valaki, aki pl. egy héten egyszer telepakolja a hűtőt. De pont ő lesz az, aki nem kér segítséget senkitől.

Viszont fájdalmasan megérzi, ha heti két alkalommal ott tusolsz, nála eszel, és nem tudja pótolni. Ilyen esetben is sok pasi tud háborogni, ha megembereli magát, és megkér, hogy szállj be a költségekbe. Nem lehúzni akar, csak hó végén nem lesz mit enniük! Szó szerint a pasija eleszi a család elől az utolsó falatot, és mivel nem étterem, nem mennek sehova, benne fel se merül, hogy ez plusz kiadás, és esetleg nincs rá keret.

Egy-két ilyen "udvarló" után az elvált nő realizálja, hogy nincs kerete pasizásra, és inkább él egyedül élete végéig.


A másik, aki jobb anyagi helyzetből indult, hamarabb talpra áll, (nem 10 ezer gyt-t kap), 4és még tud adni mindent a családjának. Tud menni fodrászhoz, körmöshöz, látszik, hogy ápolt. Általában ők azok, akik nyitottak az ismerkedére.

Ő meg mi a francért akarna lehúzni, mikor anyagilag rendben van, és nincs szüksége rád se, nem hogy a pénzedre?! Csak időnként egy kis hancúrra vágyik, közös programra, stb.


A lehúzós nőket onnan ismered meg, hogy nem a te szinted külsőre. Amikor 22 éves, karcsú, csini cicababa rettentően szerelmes egy 35+ mackós mérnökbe, akkor ott el kell gondolkodni, hogy mi adja a vonzerőt. De a legtöbb pasi nem rendelkezik olyan önismerettel, hogy ezt felismerje. Hamarabb elhiszi, hogy ő a helyi macsó, aki felszedi a legjobb nőket, mint azt, hogy egy jó nő vele csak érdekből jön össze. Nos, az ilyen öntelt barmokat szokták a csinos, fiatal anyukák behúzni pár ezerrel. ;)

2016. dec. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Egy plázapitsa előbb fog kihasználni,de meg is érdemled gyíkarc. Csak itt a gyakorin hallottam még ezt a "gyereke fontos neki"- félkegyelmű elméletet. Ha annyira fontos lenne neki a "gyereke biztonsága" nem lenne " egyedülálló anyuka", hanem tűr a férjének/ha csak színleg is de kedvére tesz a férjének. De neked mindegy,úgy se fog egy se szóba állni veled.
2016. dec. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jöhet a privát!

Tipp:

Mond azt, hogy garzonlakásban laksz és cabriod van, ha így is ismerkedik, talán...

2016. dec. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Én tapasztalom társkeresőkön egyedülálló anyukákról. Ezeket szokták kérdezni: milyen munkád van? , mennyi fizetésem van?, egyedül laksz? Ha igen akkor hány szobás lakásban élsz? , milyen kocsid van? ,olcsó vagy drága márkás dolgokat veszel?,hol szoktál nyaralni?, Azt hazudom hogy nincsen kocsim ,szüleimnél lakok, kevés fizetésem van akkor soha többé nem írnak nekem.
2016. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írtál privatot. Szerintem hagyd a p*csaba!
2016. dec. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!