Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy nem túl szép válásom volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem túl szép válásom volt jó másfél éve. Volt mar valakim a házasságom végefelé. Ha időközben rájöttem, hogy az exférjemmel szeretnék lenni, milyen esélyem van visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Mikor vége lett a válásnak megnyugodott mindenki, és azt lehet mondani barátok maradtunk. Beszélgetünk, segítünk egymásnak. Több idióta is került a közelembe, és inkább az exemmel való nyugodtabb életre, nyugodtabb emberre vágyom. A gond az, hogy van valakije. Pár hónapos a kapcsolatuk, és nem tudom mit tegyek. Várjam meg amíg szétmennek, vagy próbálkozzak Én az exemnél. Ha várok megerősödhet a kapcsolatuk, és esélyem se lenne. De ha belerondítanék a kapcsolatukba, akkor meg szarul érezném magam. Mi lenne a jobb?
2016. dec. 9. 00:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
5%
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, túrd ki a r!bancot
2016. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
9%

Tqlalkozz vele es ezt mindenkepp szemelyesen mond meg neki.

A masik legy "uj"nő -uj frizura, stbstb..

Masik: mutasd ki a szereteted de engedd hogy tegye azt amit akar -ne fojtsd le. Ha szeret ugyis visszamegy hozzad

2016. dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Ne áltasd magad, ő ezt lezárta magában és tovább lépett. Erre utal az is, hogy képes veled baráti viszonyt ápolni.

És az is, hogy van egy pár hónapos kapcsolata.


Ilyenkor már biztos, hogy nem futó fellángolás, és még tart a rózsaszín köd. Vedd azt is számításba, hogy a házasság vége és a válás számára nehezebb és fájdalmasabb volt, elvégre ő a megcsalt fél.

Vagyis 99%, hogy most a kapcsolatában boldogabb, mint veled volt.

Lehet, hogy ő is biztonságra vágyik, amit tőled már nem kap meg: sose lenne meg a teljes bizalom.


Ha neked ettől jobb lesz, akkor mondd el neki, hogy mindent megbántál, és szívesen újrakezdenéd vele. De sok esélyt nem látok arra, hogy ő is így érez.


Főleg azért, mert nekem úgy tűnik, hogy mikor együtt voltatok, te nem becsülted meg őt, félre is léptél (gondolom a tipikus "valami hiányzott"). Most pedig rájöttél pár "idióta" után, hogy kár volt elégedetlenkedni, mert nem hogy jobbat nem találtál, de hasonlót se.

Ha ló nincs...


Csak kérdés, hogy ez a "kezdjük újra" kitart-e nálad akkor, ha 3 év múlva belefutsz másba, akiről azt hiszed, hogy jobb nála, és lehet köztetek valami.

2016. dec. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy mások a Férfiak, mint amire emlékszem. Nem akarnak elköteleződni, csak szexet akarnak. Feladtam mindent az akkori barátomért, de csak addig kellettem amíg nem akartam komolyabb kapcsolatot. Meg még kettő alkalommal. Ha valami gondot akartam megbeszélni valamelyikkel, akkor lelépett nem érdekelte, hasonlók.
2016. dec. 10. 15:16
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vonat már elment, hagyd csak békén.
2016. dec. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
94%

Miért hagytad el a férjedet vagy miért akarsz most visszamenni hozzá?


Milyennek gondoltad a férfiakat? Nem teljesen értem ezt a dolgot. Házasság alatt összejöttél valakivel, majd ha jól értem ezért váltál el a férjedtől. Az illető nem gondolta komolyan és most visszamennél?


Ha olyan sok bajod volt a férjeddel, hogy elhagytad, elváltál és máshoz mentél, akkor most miért akarsz visszamenni hozzá?

2016. dec. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
86%

Már megbocsáss, de ez innen úgy tűnik, mintha a volt férjednek mindig arra kellene ugrania, amit te akarsz. Ha másvalaki érdekel, váljon el tőled, ha mégis visszamennél hozzá, akkor dobja el akit szeret és loholjon hozzád.

Az fel sem merült benned, hogy ő mit szeretne?

2016. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Azért akartam elhagyni, mert a házasságunk leült, máshol kerestem az izgalmat, és több lett belőle. Azért szeretném visszakapni, mert nemcsak az "izgalom" számít. Csak ezt nem tudtam akkor. Az emberi értékek nem sűrűn találkoznak a külsőségekkel. Biztos van sok kivétel, de Én a tajparaszt macsókkal futottam össze. A mai fiatalemberek nem akarnak komoly kapcsolatot, csak szexet. Az egyik olyan agresszív volt, hogy ... A másik buli, buli, buli. Dolgozni nem. Ennyi.
2016. dec. 10. 18:54
 9/33 anonim ***** válasza:
24%
Mondd el neki, hogy mégis inkább vele lennél ezért meg ezért. De közben keress másik párt is, vagy ha nincs kedved akkor legyél egyedül egy darabig. Ezt is mondd el persze. Hagy döntse el, hogy éppen mit akar. Lehet, ha szétmennek a mostanival akkor megfontolja.
2016. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy undorito fereg vagy aki megcsalta a ferjet, aki most rí azert mert rajott, nala nem kap tovbet. Amiert ennyire egy ostoba, buta liba vagy, kivanom, hpgy soha ne legyen jobb kapcsolatod, mint a ferjeddel volt. Lehet ugatni, tudatlan. :) De akkor is te b....tal ra :)
2016. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!