Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti is tapasztaltatok ilyet?...

Ti is tapasztaltatok ilyet? Mióta rendszeresen futok (kb másfél hónapja), a kozmetikusom megjegyezte, hogy milyen szép lett a bőröm!

Figyelt kérdés
Persze egészséges életmód is kapcsolódik a sport mellé. Én azt hittem hogy majd kicsit kipattogzok ahogy a méreganyagok távoznak, de nem. :)
2015. jan. 24. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem távoznak méreganyagok az izzadással (ez ugyanis egy mendemonda), és ezért nem is pattogzik ki a bőröd. Viszont a sport és a több izzadás hatására valószínűleg több folyadékot is fogyasztasz, és ez látszik meg a bőrön is.
2015. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amióta figyelek rá, hogy ne vigyek be sok cukros és mű dolgot, kicsivel többet iszom, az én bőröm is szebb. Már csak menzesz előtt lesz csúnya a mellkasom, de az hormonális, arra a 3-5 ragyára nem hat az életmódváltás.
2015. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!