Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pasik miért hajkurásszák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért hajkurásszák ennyire elkeseredetten a nőket?

Figyelt kérdés
Saját magamon tapasztaltam az évek során, hogy ami nem megy az nem kell erőltetni. És azt hiszem ennél jobb döntést nem is hozhattam volna meg az eddigi 23 évem során. A nőknek van egy megmásíthatatlan, egyöntetű alapkövetelménye azon tulajdonságokra vonatkozóan, amivel egy pasinak rendelkeznie kell, hogy egyáltalán el tudjon jutni az ismerkedési szakaszig. Rájöttem, hogy én nem esek ebbe a kategóriába, így már abszolút nem foglalkozok a továbbiakban a társkereséssel és így több energiám, önbizalmam és időm marad az élet egyéb területeire. Itt a gyk-n rengeteg elkeseredett kérdés található, de a való életben is számtalanszor szembesültem azzal, hogy több alacsony vagy előnytelen alkatú/külsejű srác szó szerint minden energiáját a csajozásra fordítja és eközben el megy mellette az élet, tönkre megy az önbecsülése és ezek után azt a kevés pozitív tulajdonságát sem lesz képes kamatoztatni, ami megmaradt számára. Ismerek például egy olyan alacsony, nyeszlett srácot, aki 15 évesen életcélként az tűzte ki magának, hogyha a külsejével nem is, de majd a karrierjével fel fog tudni szedni egy csajt, továbbtanult, mérnökként már a második jól fizető állását tapossa, de a nők ugyanúgy le sem sz**ják, mint ahogy azt tették, amikor tini volt. Miért küzdenem ennyire elkeseredetten a pasik csak azért, hogy elmondhassák magukról: "Igen, vagy egy barátnőm"?

2016. dec. 9. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%

"de a nők ugyanúgy le sem sz**ják, mint ahogy azt tették, amikor tini volt"

Mert akkor leszarták?


A kérdésre:

Tudod, kérdező, az élet ALAPVETŐ célja a szaporodás. Minden élőlény ezt tekinti az elsődleges szempontnak, és ösztönei szintjén az ember is ilyen. (Most persze jönnek a Jaj, hát aki ösztönlény, meg juj, én továbbléptem, stb szövegek) A szaporodáshoz szex kell. Emellett az ember úgy van összerakva, hogy szüksége van érzéki örömökre, mert hiányukban testi és lelki betegségek lépnek fel. A férfiaknak egyébként is sokkal intenzívebbek a fajfenntartó, mint a létfenntartó funkcióik. Szinte minden gondolatukba belopózik a szexualitás. Alig telik el perc anélkül, hogy ne gondolnának a szexre.

Tehát nem azért küzdenek ennyire elkeseredetten a pasik, hogy elmondhassák magukról: "Igen, vagy egy barátnőm", hanem azért, mert az igazi cél az, hogy a génjei továbbjussanak.

Egyebekben pedig #5-ös válaszoló hozzászólását tekintheted irányadónak.

2016. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ilyen pasival "futottam" össze. Nem jóképű, nincs is jó szíve, de a legjobb csajok kellenének neki. Egy munkahelyen dolgoztunk, senki nem értette h miért állok vele egyáltalán szóba. De nekem bejött,én megláttam benne a jót,és elfogadtam úgy ahogy van.

Erre ő becsajozott a hátam mögött,pedig az érzéseim őszinték voltak, ő leigérte a csillagokat is az égről..

Tudtam h vmi nincs rendben vele le is lépett egy másik csajjal,még utána se volt mersze bevallani h másik nő jött a képbe.. Azt mondta örül h megkaphat egy olyan nőt mint én,és fél h ugyis elhagyom. Közben csak egy gerinctelen önbizalomhiányos önző pasi,aki csak a saját farkára gondol, másoknak ezzel fájdalmat okozva..

26l

2016. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb küzdeni, mint keseregni és nem csinálni semmit (bár még jobb tudatosan fejlődni ezen a területen is, nem csak fejjel menni a falnak és ha kell, külső segítséget is kérni).


"A nőknek van egy megmásíthatatlan, egyöntetű alapkövetelménye azon tulajdonságokra vonatkozóan, amivel egy pasinak rendelkeznie kell, hogy egyáltalán el tudjon jutni az ismerkedési szakaszig."


A férfiak nagy többségének összejön a dolog előbb-utóbb (szex, párkapcsolat, házasság), szóval nem lehet olyan nagy ez az "alapkövetelmény".

2016. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

5-ös válaszolónak írnám,hogy az hogy több férfi van igaz is meg nem is. Nem igaz mert egy korcsoportba ugyanannyi férfi van. Igaz, mert a fiatal 20-30-as női korosztályra 20-45 éves férfiak is megfelelőek, plusz a 30-as 40-es korcsoportba többen vannak, mert ekkor még nagyobb volt a születésszám.

Így érthető, hogy nehezebb egy férfinak.

2016. dec. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!