Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok miért szeretitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok miért szeretitek az ilyen partyarc féle pasikat, akik csak a külsejükkel foglalkoznak, csak a lányokat hajkurásszák és tanulni már nem annyira szeretnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mert pl ennek a srácnak facebookon több, mint 800 követője van, többségében lányok. Tehát biztosan nem közömbös a számukra.


2013. nov. 26. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Anyádat általánosíts.
2013. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert jól néz ki,nem azért mert nem tanul :) de semmi komolyat nem akarnék tőle 18/L
2013. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ja, általánosítás.

Hogy én is általánosítsak. Általában a normális lányok és fiúk elkerülik egymást. Hogy miért? Nem tudom. Mindig a jók szívják meg, nem csak párkapcsolati téren.

2013. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én nem általánosítok, de mikor néhány képe alatt van 600 like, az nem biztos, hogy csak azért van, mert jódumás a csávó. De ugye tudjuk az ész a fontos és nem a jó külső. Hagyjuk.
2013. nov. 26. 18:44
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as csak ez nem általánosítás,hanem a valóság és az igazság amit leírtál.
2013. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ilyenkor jön mindig a kedvencem, pfújj nekem ez a srác nem jön be. Ronda (ugye a szépség relatív, tehát akkor rengeteg lánynak az ilyen rondának is kellene tekintenie, de valahogy nem ezt látom), buta, nem tanul jól, így nem is kell nekem. Ezzel kész. Aztán ha ilyen pasival találkozik az ezt kommentelő csaj, már másnap bújik is vele ágyba. Képmutatás?
2013. nov. 26. 18:46
 7/10 A kérdező kommentje:
2013. nov. 26. 18:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Es a fiuk miert csak a plaza sweg k..vakat szeretik? Ugye hogy szar az altalanositas?!
2013. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy sweg? Idiot egy szó, magyarul írjunk már, ha lehet.
2013. nov. 26. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a srác szerintem tényleg nem csúnya, kicsit helyesebb az átlagnál.

Személyiségét nem ismerem, így nem tudok véleményt alkotni.


Viszont szerintem ez még mindig ezerszer jobb a páwáknál.

2014. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!