Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó egyeseknek szenvedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó egyeseknek szenvedni? Panaszkodnak, hogy ez, meg az hiányzik a párkapcsolatukból, de nem változtatnak, csak marcangolják önmagukat elkeseredetten. Miért? 23L

Figyelt kérdés
Ilyenkor szereik a párjukat?
2015. aug. 11. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak félnek a magánytól.
2015. aug. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lelkileg gyengék ahhoz, hogy szakítsanak. De ha már ilyen szintű a panaszkodás, kétlem, hogy szeretnék.
2015. aug. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat függőség :D
2015. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sokan szeretik sajnáltatni magukat, ha minden szép és jó akkor is találnak valamit ami miatt sajnáltatják magukat...


22F

2015. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, vannak dolgok amiken nehéz változtatni. És a hiába való küzdelembe belefárad az ember. Miért nem szakítanak? Jó kérdés, mindenkinek más oka van. Sokszor a gyerek, közös vagyon, közös baráti kör amiből az egyik így értelem szerűen kizárná magát stb.

De ami a számomra a legnehezebb volt: kidobni tizen-valahány évet az ablakon. Főleg amikor olyan nagy szerelemnek indult. Ha szíved mélyén optimista vagy, még reménykedsz. Nem tudsz beletörődni, hogy ennyi volt.

Lassan romlottak el a dolgok, nem egyszerre, és mire ráébredsz, már évek vannak mögöttetek és igen....még mindig szereted. Lehet, hogy már csak egy illúziót szeretsz, akit anno megismertél, nem ezt a kompromisszumra képtelen unott valakit aki szintén üres szemekkel tekint rád...

De olyan nehéz ezt beismerni és továbbállni. Mert a szíved mélyén még ott a vágy: valaha nem ilyen volt, valaha nem ilyenek voltunk.


Nekem sok időbe telt míg feladtam a maradék reményt és most egyedül vagyok 38 évesen. Nem bántam meg, de azért néha felmerül bennem a kérdés: ennyi volt a párkapcsolat az életemben?

2015. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!