Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az az egyedülálló, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az az egyedülálló, aki szintén olyan fáradt/időhiányos a napi munkától, mint én, hogy kifejezetten örül, hogy nem kell még egy kapcsolatba is külön energiát fektetni?

Figyelt kérdés
nekem 3 óra szabadidő áll rendelkezésemre naponta, és annyira szeretem a hobbim, hogy még a családomra is alig van időm, nemhogy egy kapcsolatra, amiből mindig csak problémám van, és pár hónap után már elszívja az életenergiám
2016. nov. 19. 20:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Örülj magadnak.
2016. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Jelen
2016. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
46%

Nem írtad a korodat/nemedet. De bárhány éves vagy - gondolom nő- ez nem életszerű. Egy társat nem pótol a munka, hobbi, sőt, a többi családtag sem.

Van,hogy az ember magányra vágyik, néha jó egyedül lenni, de hogy ezek alapján az indokok alapján valaki egyedül, maradjon...számomra nem érthető.

2016. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

39 vagyok, de ki mondta, hogy így is maradok

60 évesen is lehet randizgatni, én sok ilyen embert ismerek, ráérek majd akkor, volt nekem már 13 éves korom óta bőven kapcsolatom (két hosszú), meg közte meg utána "ismerkedések" (pár hónaposak), de mostanában nagyon fáradt vagyok

2016. nov. 19. 20:50
 5/22 anonim ***** válasza:
41%
Velem is lényegébn hasonló a helyzet, bár időm éppen több lenne. Viszont egyéb okok miatt sokszor örülök, hogy nem kell foglalkoznom egy kapcsolattal.
2016. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%
A hátam közepére kéne púpnak egy párkapcsolat. Élvezem, hogy tetszés szerint oszthatom be az összes szabadidőmet és nem ugat bele senki, mikor, hogyan, meddig, mit csinálok.
2016. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%
Most te vszeg olyan visszaigazolasra vagysz itt mindenkitol,hogy igen 39 evesen meg ez teljesen atlagos es semmi kulonos nincs ebben,hogy te igy elsz.Olyan almvilagban elsz,hogy majd 60 evesen megallapodsz az is eleg.Sok szerencset majd hozza.Ha full penzes tata leszel akkor nincs is miert aggodni.Jo mondjuk nem tudom hogy valtozna a parkapcsolathoz valo hozzaallasod oregkorodra ha most is ilyen erdektelen vagy.De mondom ha penzed lesz es nem sajnalod nokre szorni akkor mitszamitanak ezek :))
2016. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Arra van időd amire akarod hogy legyen és pont.

A többivel csak hitegeted magadat...

2016. nov. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha no vagy akkor is kell chas a fiatal pasikra.
2016. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nő vagyok :D és most így jó nekem. Persze, hogy jó az túlzás. Napi 12 óra elmegy a melóra - hát nem leányálom, de baromi szerencsém, hogy szeretem csinálni.

Másrészt: lehet, meg se élem azt a hatvanéves kort

Harmadrészt: a KSH adatai alapján egyre több az egyedülálló, ez egy trend (világszerte), és feltettem egy kérdést az egyedülállóknak, de a te válaszodból nem derül ki, hogy te is az vagy-e ? Hogy boldog vagy-e? (bár nem úgy tűnik a válaszodból : ( )

2016. nov. 19. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!