Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos vagy kicsit alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos vagy kicsit alatti pasik, ti is ezt tapasztaljátok amikor ismerkedtek? Vajon az átlagos nők is ugyanezt tapasztalják a férfiaknál ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Ha egy átlagos lány számotokra jól néz ki és aranyos kedves és érzitek hogy el tudna fogadni titeket, mint pasi, az tuti foglalt és mivel rendes nagyon hűséges a párjához.

Amelyik nő szingli az vagy elviselhetetlen személyiségű vagy nagyon nagyon igénytelen csúnya vagy irreális elvárásaik vannak, amiket tuti 10%-ban sem fog egyezni.


Én 100%-ban ezt tapasztalom


2016. dec. 10. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Ha hiszed, ha nem, én is. Viszont most találkoztam egy lánnyal aki ugyan foglalt, de a kapcsolata halott, úgyhogy talán hamarosan összejön. Vagy nem...


Egyébként szerintem aki 20 éven felüli és egyedülálló hosszabb ideig, ott valami nem stimmel.

2016. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Egyébként szerintem aki 20 éven felüli és egyedülálló hosszabb ideig, ott valami nem stimmel."


És ha azért egyedülálló hosszabb ideig, mert szeretne egyedül lenni? Szerinted minden normális ember párkapcsolatban akar lenni?

2016. dec. 10. 14:16
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Az se normális dolog, ha valaki hosszabb távon egyedül akar lenni. Mindenkinél lehet olyan időszak, hogy kell egy kis nyugi, egyedüllét, de nem évekig.
2016. dec. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
#3 szerintem meg az nem normális, aki állandóan kapcsolatban akar lenni!
2016. dec. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Hidd el, hozzá lehet szokni. Az meg, hogy mi normális... lehet magányosabb az is, aki csak megszokásból vagy pont a magánytól való félelemből van együtt valakivel.
2016. dec. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy állandóan.
2016. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Amelyik nő szingli az vagy elviselhetetlen személyiségű vagy nagyon nagyon igénytelen csúnya vagy irreális elvárásaik vannak, amiket tuti 10%-ban sem fog egyezni. "


Ismerek olyan szingli nőket. Azért szingli mert annyira elviselhetetlen, hisztis, igénytelen nő. Ahogy férfi megismeri igazi énjüket azonnal elmenekül tőle. De persze ők panaszkodnak, összes férfi aljas mocsok disznó! :D

2016. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%
Minden normális nő foglalt. Ha jobban nézel ki, mint a pasija, akkor el lehet csábítani tőle, de átlag alatti külsővel erre nincs túl nagy esély.
2016. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Ennyi gyökeret egy helyen... :D


Rengeteg szingli nőt ismerek, akik csinosak, normálisan, viccesek, jól el lehet velük beszélgetni. Egész egyszerűen csak átlagosak és senki nem érdeklődik irántuk (nem, még átlag alatti pasik sem). Magyar pasik/férfiak nálam se próbálkoznak, pedig csinos vagyok és normális, ráadásul nincsenek is az egekben az elvárásaim. Bezzeg egy külföldinek megtetszettem és gy hónapon át udvarolt nekem :D


Szerintem a probléma azzal van, hogy Magyarországon nagyon sok gyönyörű nő él, elég csak körülnézni egy forgalmasabb utcán, vagy tömegközlekedésen. Még jó, hogy mellettük az átlagos lányok eltörpülnek, minket senki nem vesz észre. Én nem hibáztatom a pasikat, azzal viszont végképp nem tudok egyetérteni, hogy az egyedülálló nők mind selejtek, defektesek vagy túl válogatósak.

2016. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

"Rengeteg szingli nőt ismerek, akik csinosak, normálisan, viccesek, jól el lehet velük beszélgetni. Egész egyszerűen csak átlagosak és senki nem érdeklődik irántuk (nem, még átlag alatti pasik sem)."

Melyik bolygón? Itt a Földön én egyet sem ismerek, minden szingli nőnek vagy valami stikkje van, vagy a hercegre vár fehér lovon.


"Magyar pasik/férfiak nálam se próbálkoznak, pedig csinos vagyok és normális, ráadásul nincsenek is az egekben az elvárásaim."

Dehogynem próbálkoznak, csak egyik sem néz ki elég jól számodra.


"Szerintem a probléma azzal van, hogy Magyarországon nagyon sok gyönyörű nő él, elég csak körülnézni egy forgalmasabb utcán, vagy tömegközlekedésen."

Ez tény, de mind vagy foglaltak, vagy nem százasok. Ugyanez igaz az átlagos és a csúnya nőkre is.

2016. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!