Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ki választ előbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki választ előbb? A férfi vagy a nő?

Figyelt kérdés

- A férfi választ előbb és utána a nő rábólint

- a nő választ előbb és különböző praktikákkal a férfi tudomására hozza, hogy szimpatikus számára

- Nem lehet pontosan meghatározni


Saját tapasztalatok is érdekelnének.


A normális válaszokat előre is köszönöm!



#társkeresés #párválasztás #férfi választ #nő választ
2016. dec. 11. 09:15
 1/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:
74%
A férfi választ előbb. Eldönti, hogy rányomul az adott nőre vagy sem, tetszik neki vagy nem.
2016. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

-Nem lehet pontosan meghatározni.


Mivel nem lehet egy kalap alá venni "a nőket" és "a férfiakat", minden ember más és más, illetve magán a szituáción is sok múlik.

Ha a férfi választ, az gyakran rosszul sül el, mert a nő nem feltétlen viszonozza.Ha a nő választ, úgyszintén ez a helyzet.

Amikor tényleg egy jól működő kapcsolat alakul ki, ott általában a felek mindketten választják egymást, már az első pillanattól fogva, nyilván nem hozzák ezt rögtön a másik tudtára, de attól még így van. Ideális esetben mindketten vágynak egymásra és a maguk módján ki finomabban, ki konkrétabban úgy intézik, hogy útjaik keresztezzék egymást.

Ha csak az egyik fél akarja, az már régen rossz és csak ideig-óráig működik.

2016. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nőnek kell. Pontosabban kellene...
2016. dec. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettő. Egyik esetben így van, a másikban meg úgy. Nem minden kapcsolat egyforma úton alakul ki.
2016. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszát!


Értékes információkat osztottatok meg velem.

2016. dec. 11. 11:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy férfi már 3 másodperc után tudja biztosra, hogy LEGALÁBB dugna-e az adott nővel. A nő belsőre nem tud olyan rossz lenni később, hogy egy férfi legalább ne akarjon vele lefeküdni.


A nőnél is eldől nyilván a külső tetszés másodpercek alatt, de ha az megvan, akkor a férfi még ezerszer elszúrhatja a dolgot, mire lekerül a bugyi. Két másodperccel a megismerkedés után, de két másodperccel a bugyi lehúzása előtt is.


De szerintem hasonló igaz az ismerkedésre is, randizásnál. Akár férfi vagy, akár nő, gondolj vissza a randizós ismerkedéseidre a múltban. Hányszor volt hogy te szakítottad meg az ismerkedést (akár 1, akár 3, akár több randi után) és hányszor hogy a másik?

Én viszonylag a nőknél sikeres, népszerű férfinak tartom magam, bár nyilván nem vagyok a legfelső 10%-ban, de még nálam is az a helyzet, hogy az ismerkedések 80-90%-át a nők szakítják meg.

2016. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A nő belsőre nem tud olyan rossz lenni később, hogy egy férfi legalább ne akarjon vele lefeküdni"


Ezzel vitatkoznék, én már találkoztam olyan csajjal,aki kifejezetten tetszett külsőre(megdugtam volna),de ahogy elkezdtem megismerni, teljesen kiábrándultam belőle és olyan szinten rám akaszkodott, hogy konkrétan menekültem előle és a szexuális vonzalmam is teljesen megszűnt irányába. Nem minden férfi ösztönlény, hogy bármilyen jöttment primitív csajt megkefélne, ha jól néz ki.

2016. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7:

Úgy értettem 10-ből 9-szer egyrészt, másrészt a nőkhöz mérve. Egy férfi tud olyat mondani, hogy attől a nő ne akarjon vele tovább ismerkedni, de ha a nő mondaná ugyanazt, a férfit nem annyira érdekelné.


Ez az ösztönlényezés pedig annyira lenéző, mintha te emberek között angyalnak, vagy csúszómászó rovarok között embernek éreznéd magad. A legtöbb ember van, hogy csak egy mocskos-lucskos kefélésre vágyik egy számára vonzó emberrel, ahol a vonzalmat 90%-ban a másik külseje adja. - Ugyanígy a szerelem egy ösztön, hiszen a szerelmet az agyunkban termelődő hormonok okozzák. A szerelem fő célja biológiailag, hogy elég ideig tartson össze párokat, amíg a szaporodás után felnevelnek felnőtté egy közös gyereket. Na akkor most ez ösztönlénység.

Az én fejemben az ösztön szóval kapcsolatban pozitív asszociációk élnek inkább, nem pedig negatívak.


Biztos tudna egy nő nekem is olyanokat mondani, amitől ne akarnék semmit tőle, de azok igazán ritka és szélsőséges példák lennének már.

2016. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!