Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem megalazo, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem megalazo, ha egy no csak a "belso ertekeim" miatt valaszt engem?

Figyelt kérdés
Olyan ferfi vagyok aki izmos de van rajta sajnos nemi tulsuly is 5-10 kg! De mar nem sokaig! Sokan azt mondjak jo ez igy is,de szerintem meg nem! Mennyire ocsmany ez a testalkatholgyeim?

2016. júl. 16. 04:27
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Dugnálak!


24 L

2016. júl. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 akkor hajrá. :)
2016. júl. 16. 08:53
 3/10 anonim ***** válasza:
5%
Olyan nő nincs, aki a belső értékei miatt választ egy férfit.
2016. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak a belső értékeid miatt nem fog sokáig veled maradni senki, hacsak nem eleve egy aszexuális kapcsolatban gondolkoztok. Egy kölcsönös vonzódásnak mindenképpen lennie kéne.

Fogalmam sincs, mennyire ocsmány az alakod, hiszen sose láttalak, még képen sem.

2016. júl. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 #4 ezt én is így látom . Csak nem értem egyes hölgyek miért mondják ezt.
2016. júl. 16. 12:17
 6/10 Titusztitusz ***** válasza:
4%
Hű 1-es...Hogy mennyi humor szorult beléd,azt az eget...Majd megszakadtam a nevetéstöl,olvasván azt a rövid hsz-edet...Eszméletlenül ütős volt a finom iróniád...
2016. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Annyira azért nem voltam vicces. :)
2016. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Titusztitusz ***** válasza:
7-es...Hát...Ha komolyan "meg akartad dugni" a kérdező urat NŐ létedre,akkor bocsi hogy félreértettelek kissé...Sok sikert akkor a művelethez...
2016. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha meg a külsőd miatt választana, akkor felszínes libának titulálnád. Rakd rendbe az önértékelésed, és utána csajozz.
2016. júl. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy nem tetszik neki az arcod?Az is sokat dob a helyzeten,mert ha csúnya fejjel vert meg a balsors,azon nehezebb alakítani.
2016. júl. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!